Kriptolar:
30691
Bitcoin:
$67.390
% 1.17
BTC Dominasyonu:
%54.3
% 0.46
Piyasa Değeri:
$2.43 T
% 4.10
Korku & Açgözlülük:
60 / 100
Bitcoin:
$ 67.390
BTC Dominasyonu:
% 54.3
Piyasa Değeri:
$2.43 T

Kripto Para Piyasalarında Yatırımsız Para Kazanma Fırsatları

Bitcoin Haberleri, Kripto Para, Yatırım Fırsatları

Kripto Paralara yatırım yapmak istiyorsunuz ama nereden ve nasıl başlayacağınızı mı bilmiyorsunuz?

İşte bu yazı yatırım yapmak isteyip bütçesi olmayan yeni yatırımcılar ve az bir para ile bakiyesini nasıl yükselteceğini düşünenler için hazırlandı.

İlginizi Çekebilir: Finans Dünyasında Kripto Rüzgarı !!!

Kripto paralara yatırım yapmak aynı diğer finansal ürünler gibi risk ve ödül mekanizmaları barındırmaktadır. Finansal piyasalarda kazançlı işlemler yapabilmek için iyi bir araştırma yapmak ve risk oranını iyi yönetmek gerekir. Özellikle yeni başlayan yatırımcılar için bazı temel kavramların altının çizilmesi gerekir. Hazırsanız başlayalım.

Finansal piyasaların yükseliş döneminde olmasına Boğa, düşüş döneminde olmasına ise Ayı dönemi denmektedir. Teknik analiz ve temel analiz gibi çok uygulanan analiz metotları ile de fiyat ön görüleri yapabilmek mümkündür.

Kripto paralara yatırım yapıp bakiyenizi artırmak için bu analiz metotlarının dışında, yatırımsız yani hiç para yatırmadan ya da az bir miktar ile başlayıp çok yüksek bakiyelere sahip olabilirsiniz. Peki nasıl mı? İşte bunu gerçekleştirebilmek için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler;

  • En bilinen ve belki de en kolay olan yöntem Airdrop’lara katılmak. Son zamanlarda sadece oyun oynayarak yüzlerce dolar Airdrop kazanılabilirken, bazı projelerde ise çok cüzzi işlem ücretleri ödeyerek Airdrop’lardan faydalanabilirsiniz.
  • Telegram, Youtube ve X gibi sosyal mecralarda projelerin AMA etkinliklerinde veya anlık olarak gerçekleşen çekilişlerinde aktiflik sağlayarak verilen ödüllerden yararlanabilirsiniz.
  • Piyasada listelenecek coinlerin Ön Satış aşamalarında bulunup katılım hakkı kazanarak çok ucuz fiyatlardan satın alıp bakiyenizi arttırabilirsiniz.
  • Geçtiğimiz senelerde çok büyük bir ilgiye sahip olan ve ciddi bir piyasa hacmi yaratan NFT sektöründe yeni girişimleri keşfederek daha piyasaya çıkmadan mint işlemi yaparak hiç tahmin edemeyeceğiniz rakamları görebilirsiniz.

Coin Mühendisi Katıl üyesi olarak ayrıcalıklardan yararlanabilir, Gönülden destek seçeneği ile özel Telegram grubumuza dahil olabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto Para Piyasalarında Yatırımsız Para Kazanma Fırsatları” te bir düşünce

  1. Pingback: Tether, İsviçre Altın Depolama Merkezi Tarafından Desteklenen Yeni Bir Token Çıkarıyor! - Coin Mühendisi

  2. Pingback: Yeni Telegram Botu Projesi: Dogin Hood! - Coin Mühendisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir