Biz Kimiz?

Bizler, 2017'de acemi olarak girdiğimiz kripto alanında, edindiğimiz acı ve tatlı tecrübeleri 2018 yılından itibaren sizlere aktarmayı vizyon edinmiş bir ekibiz. Bizler, Türk topluluğu için gündemde ki haberleri, gelişmeleri, bitcoin ve altcoinlerde ki hareketlenmeleri, ön satışları, adı duyulmamış kaliteli projeleri, ücretsiz airdropları ve kripto alanında ki her şeyi sizlere anlatmaya, ulaştırmaya odaklanmış bir ekibiz. Bunlara örnek göstermek gerekirse; Coinlist satışları, Solanium satışları, proje incelemeleri, ÜCRETSİZ sıfırdan eğitim serilerimiz, ÜCRETSİZ airdroplarımız ve birçok bilgi paylaşımımızı gösterebiliriz. Bu paylaşımlarımız youtube hesabımız üzerinde kayıtlıdır ve dileyen herkes ziyaret ederek bilgi ve birikim sahibi olabilir. youtube.com/coinmuhendisi

Website'nin Amacı?

Bu siteyi kurmamızda ki temel amaç, kripto paraların son zamanlar da popülerliğini arttırması ile birlikte oluşan bilgi kirliliği ve yanlışlarının önüne geçilmesidir. Aynı zamanda bu sitede yer alan makaleler doğrultusunda en doğru ve en hızlı bilgilendirmelere sizin ulaşmanızı amaçlıyoruz.

Sosyal medya hesaplarımız nelerdir?

Aşağıda ki linke tıkladığınız takdir de tüm sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir ve takip edebilirsiniz. Tüm platformlarımızda farklı içerikler mümkün olabildiğinden dolayı sizlerin tüm hesaplarımızı takibe almasında fayda var.

Sosyal Medyalar ; https://linktr.ee/coinmuhendisi

Yönetim Kurulu

Mert Özsarp
Mert Özsarp
Co-Founder
Talha İnfal
Talha İnfal
Co-Founder
E-BÜLTENE KAYIT OLARAK İNDİRİMLERDEN VE GÜNCELLEMELERDEN HABERDAR OL!