Kriptolar:
30766
Bitcoin:
$64.556
% 1.85
BTC Dominasyonu:
%54.4
% 0.30
Piyasa Değeri:
$2.39 T
% 0.37
Korku & Açgözlülük:
69 / 100
Bitcoin:
$ 64.556
BTC Dominasyonu:
% 54.4
Piyasa Değeri:
$2.39 T

Tether, İsviçre Altın Depolama Merkezi Tarafından Desteklenen Yeni Bir Token Çıkarıyor!

Tether, İsviçre Altın Depolama Merkezi Tarafından Desteklenen Yeni Bir Token Çıkarıyor!

Kripto paralar ile uğraşan herkesin çok iyi bildiği Tether şirketi yakın zamanda önemli bir haberi duyurdu.

İlginizi Çekebilir: Kripto Para Piyasalarında Yatırımsız Para Kazanma Fırsatları

Dünyanın en büyük ABD doları sabiti tedarikçisi olan Tether şirketi, aUSDT ismini verdikleri ve İsviçre Altın Depolama Merkezinde bulunann gerçek altın ile de finansal olarak destekleneceği yeni bir dijital tokeni çıkardıklarını paylaştılar.

Geçtiğimiz pazartesi günü yayınlandıkları açıklamaya göre, aUSDT’yi de içeren “bağlı varlıklar” adlı yeni bir kategori oluşturuldu.

Şirketin CEO’su Paolo Ardoino, X’e “Tether ortaklı, teminatlı sentetik dijital varlıklar oluşturmaya izin veren açık bir platformdur ve yakında bu yıl piyasaya sürülecek olan yeni Tether dijital varlıklar tokenizasyon platformunun bir parçası olacaktır” dedi.

Şirket ayrıca, “Kullanıcılar Altın’a sabit olarak geliştirilen (Tether Gold) XAUT’u teminat olarak kullanarak aUSDT belirteçleri oluşturabilirler” dedi.

Bu açıklamalara ek olarak yeni aUSDT tokeninin “Tether Group” üyesi olan Moon Gold NA, S.A. de C.V. ve Moon Gold El Salvador, S.A. de C.V.’nin yardımıyla geliştirildiğinin altını çizdi.”


Coin Mühendisi Katıl üyesi olarak ayrıcalıklardan yararlanabilir, Gönülden destek seçeneği ile özel Telegram grubumuza dahil olabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Tether, İsviçre Altın Depolama Merkezi Tarafından Desteklenen Yeni Bir Token Çıkarıyor!” te bir düşünce

  1. Pingback: Tether İki Altcoini Terk Ediyor! - Coin Mühendisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir