Kriptolar:
30766
Bitcoin:
$64.261
% 2.48
BTC Dominasyonu:
%54.4
% 0.30
Piyasa Değeri:
$2.39 T
% 0.37
Korku & Açgözlülük:
69 / 100
Bitcoin:
$ 64.261
BTC Dominasyonu:
% 54.4
Piyasa Değeri:
$2.39 T

Yeni Telegram Botu Projesi: Dogin Hood!

Yeni Telegram Botu Projesi: Dogin Hood!

Telegram üzerinden oynanabilen projelere bir yenisi daha eklenerek Dogin Hood isimli yeni bir Telegram oyunu duyuruldu!

İlginizi Çekebilir: Kripto Para Piyasalarında Yatırımsız Para Kazanma Fırsatları

Son zamanlarda kripto paralar ile ilgilenen ilgilenmeyen herkesin katıldığı ve belirli görevler karşılığında yüksek kazanç vadeden Telegram üzerinden oynanan bu oyunlar artık oldukça popüler. Yatırımsız bir şekilde, az bir uğraş ile herkes bu Telegram botu projelerinden kazanç sağlayabildiği için gittikçe popüler olmaktadır. Bazılarında günlük görevleri yapmak yeterli iken bazılarında ise referans ile arkadaş davetinin yanı sıra mine/farm şekli ile geliştirme yaparak saatlik kazanç modeli öne çıkmaktadır.

Dogin Hood, Telegram, Bot, Bitcoin, Kripto

Dogin Hood Nedir?

Dogin Hood, Gameswift tarafından geliştirilen Telegram üzerinde oynanabilecek şekilde oyun tabanlı bir meme coin olarak piyasaya çıkmıştır. Dogin Hood, telegram kullanıcı tabanının gücüne dayalı, oyunlaştırılmış bir topluluk merkezi kurmayı hedeflemektedir. X’ hesapları kısa sürede +55K takipçiye ulaşmıştır.

Dogin Hood Nasıl Oynanır?

Hemen Dogin Hood oynamaya başlamak için buraya tıklayabilirsiniz!

Telegram üzerinden Dogin Hood‘a giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan karaktere verilen enerji kadar vurarak tıklama başına coin kazanıyoruz.. İlk başlangıçta enerji deposunun limitini artırmak ve vuruş başına kazanılan coin miktarını arttırmak gelişmek için faydalı olacaktır. Henüz kullanıcılara açılmayan Görevler bölümlerinde ise Hamster Kombat’da olduğu gibi günlük veya haftalık görevleri tamamlayarak daha rahat gelişebilirsiniz. Yüksek seviyede olan oyuncular lider tablosunda kendilerine yer bularak, airdrop aşamasında daha yüksek kazanç sağlayabilirler.

Coin Mühendisi Katıl üyesi olarak ayrıcalıklardan yararlanabilir, Gönülden destek seçeneği ile özel Telegram grubumuza dahil olabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni Telegram Botu Projesi: Dogin Hood!” te bir düşünce

  1. Pingback: Bitcoin Short Yatırımcıları, $70,000'da 1.67 Milyar Dolarlık Likidasyon Tehdidiyle Karşı Karşıya! - Coin Mühendisi

  2. Pingback: Yargıç, Meta'ya Karşı Deep Fake Kripto Dolandırıcılık Reklamları Davasına İzin Verdi

  3. Pingback: Ethereum'un MVRV'si Yükselirken İşlem Hacmi ve Aktif Adresler Artıyor

  4. Pingback: Bitcoin Fiyatında Ani Yükseliş! Son Dakika Verileri ve Efsanevi Analistin Tahmini - Coin Mühendisi

  5. Pingback: Japon Oyun Devi Konami, Resella NFT Platformu için Avalanche Blockchain'i Seçti - Coin Mühendisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir