Kriptolar:
30694
Bitcoin:
$66.836
% 0.51
BTC Dominasyonu:
%54.2
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.45 T
% 0.76
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 66.836
BTC Dominasyonu:
% 54.2
Piyasa Değeri:
$2.45 T

Etherscan Yeni Filtreleme Aracını Duyurdu!

etherscan

Ethereum blok zincirindeki bütün işlemlerin gösterilmesi için oluşturulmuş platform Etherscan yakın zamanda Beta sürümde olan gelişmiş filtreleme özelliğini tanıttı. Bu araç Ethereum’daki bir çok veriyi kullanarak kullanıcıların blockchain üzerindeki işlemlerine ve karşılaştırmalı analizler yapmalarına imkan sağlayacak.

İlginizi Çekebilir: BSCSCAN ve ETHERSCAN Nedir ? Hangi Amaçla Kullanılır?

Etherscan’e göre gelişmiş filtre aracı, Blur gibi platformlarda NFT ödünç verme etkinliklerinin izlenmesine yardımcı olabilir. Yatırımcılar, gelişmiş filtre seçenekleri sayesinde en iyi NFT tahsilatlarını kolaylıkla takip edebilirler. Ek olarak bu sistem, borçlanma işlemlerini gözlemleme şansı da tanıyor.

 

Gelişmiş Filtreleme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Etherscan adresine girip kullanıcı girişi yapmamız gerekiyor. Daha sonra geçmiş işlemlerimizden herhangi birine veya profilimizin altındaki işlemler sekmesine kısmına giriyoruz. Görüntülemek istediğimiz işlemi(tx) bulduktan sonra sağ taraftaki ‘gelişmiş filtre’ sekmesine tıklıyoruz. Bu seçenek bizi gelişmiş aramalar yapabileceğimiz yeni bir sayfaya yönlendirecek. Bu kısımda arama kısmına gönderici, alıcı, işlem türü gibi seçenekler ekleyebiliriz.

Gelişmiş Filtreleme’den Kimler Faydalanabilir?

  • Akıllı Sözleşme Geliştiricileri: Hata ayıklama ve geliştirme amaçları doğrultusunda gelişmiş aramadan yararlanarak işlemleri daha kolay bulabilecekler.
  • Defi Yatırımcıları:Defi platformlarıyla etkileşime giren alıcı-satıcıları kolaylıkla takip edebilecekler.
  • Yatırımcılar: Geçmiş işlemlerini takip ederek karar verme süreçlerini görebilecekler.

Gelişmiş Filtreleme seçeneği hala Beta sürümdedir. Bu yüzden henüz cüzdanımızda görmek istemediğimiz coinlerle ilgili bir seçenek yok.


Konu hakkındaki düşüncelerini bizlere yorum olarak sunabilirsiniz ayrıca bu tür anlık haberler için bizleri Telegram, Youtube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir