Kriptolar:
30696
Bitcoin:
$67.335
% 0.66
BTC Dominasyonu:
%54.3
% 0.05
Piyasa Değeri:
$2.47 T
% 0.58
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 67.335
BTC Dominasyonu:
% 54.3
Piyasa Değeri:
$2.47 T

Bithumb, Yeni Altcoin PolyMesh’i (POLYX) Listeliyor: Fiyat %15 Yükseldi!

Güney Kore Kripto Borsası

Güney Kore’nin en büyük ikinci kripto para borsası olan Bithumb, yeni bir altcoin listelemesiyle dikkat çekti. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) işlemlerinin gerisinde kalan altcoin hacimleriyle bilinen Bithumb, PolyMesh (POLYX) için listeleme haberini paylaştı.

Bithumb’ın resmi web sitesi üzerinden 11 Temmuz’da yapılan paylaşıma göre, POLYX bugün TSİ 11.00’de işlem görmeye başlayacak. Yatırımcılar için önemli bir bilgi: POLYX yatırma işlemleri yalnızca PolyMesh ağı üzerinden gerçekleştirilebilecek. Ayrıca, başka ağlardan transfer yapılmaması gerektiği konusunda dikkatli olmamız gerektiğini söyledi.

Bu listeleme ile birlikte POLYX, Güney Kore Wonu (KRW) paritesinde işlem görecek ve yatırımcılar POLYX/KRW işlem çiftinde alım-satım yapabilecekler. CoinGecko verilerine göre, Bithumb’ın listeleme açıklamasından sonrası POLYX fiyatında %15’lik bir artış gözlemlendi. POLYX, 0,234 dolardan 0,269 dolara yükselirken, şu anda 0,255 dolardan işlem görüyor.

Upbit, Galxe’yi (GAL) Güney Kore Won’u Piyasasına Ekledi

Yatırımcılar için bu gelişme oldukça önemli, çünkü yeni bir altcoin’in büyük bir borsa olan Bithumb’da listelenmesi, o altcoin’in görünürlüğünü artırabilir. POLYX’in Borsada listelenmesi, Güney Kore piyasasında daha fazla benimsenmesini sağlayabilir.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir