Kriptolar:
30696
Bitcoin:
$67.458
% 0.94
BTC Dominasyonu:
%54.3
% 0.05
Piyasa Değeri:
$2.47 T
% 0.58
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 67.458
BTC Dominasyonu:
% 54.3
Piyasa Değeri:
$2.47 T

Upbit, Galxe’yi (GAL) Güney Kore Won’u Piyasasına Ekledi

GAL Galxe

Güne altcoin duyurularıyla başlayan Güney Kore’nin en büyük bitcoin borsası Upbit, yeni bir altcoin listeleyeceğini ve bu altcoinin Galxe (GAL) olduğunu açıkladı.

Upbit, GAL’nin KRW (Güney Kore Won’u) işlem çiftlerinde listeleneceğini duyurdu:

“11 Temmuz 2024’te GAL, Upbit’in KRW pazarına eklenecek. GAL’nin Ethereum ağı üzerinde KRW işlem çiftinde listelenmesi planlanıyor. Dijital varlıkları yatırmadan önce ağı kontrol ettiğinizden emin olun. Belirtilen ağlar dışında yapılan yatırma ve çekme işlemleri desteklenmemektedir.”

Upbit dışında, Güney Kore borsası Bithumb’dan da listeleme haberleri geldi. Şu anda, Güney Kore’nin ikinci büyük bitcoin borsası olan Bithumb, PolyMesh’i (POLYX) listelemiş durumda.

Bithumb, POLYX’in KRW işlem çiftlerinde listeleneceğini belirtti.

POLYX, 11 Temmuz 2024’te Bithumb’un KRW pazarına eklenecek. POLYX, Polymesh ağı üzerinde KRW işlem çiftinde listelenecek. Farklı ağlar üzerinden yapılan yatırma işlemleri desteklenmemektedir.

GAL ve POLYX fiyatları listeleme haberlerinin ardından yükselmeye başladı. GAL, kazançlarının bir kısmını geri verse de %30’a kadar arttı. POLYX ise %12 oranında yükseldi.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Upbit, Galxe’yi (GAL) Güney Kore Won’u Piyasasına Ekledi” te bir düşünce

  1. Pingback: ABD Spot Bitcoin ETF'leri 78,93 Milyon Dolar Net Giriş Gördü - Coin Mühendisi

  2. Pingback: Fed Başkanı Musalem'e Göre Enflasyondaki Düşüş Umut Veriyor - Coin Mühendisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir