Kriptolar:
30766
Bitcoin:
$64.260
% 2.23
BTC Dominasyonu:
%54.4
% 0.30
Piyasa Değeri:
$2.39 T
% 0.37
Korku & Açgözlülük:
69 / 100
Bitcoin:
$ 64.260
BTC Dominasyonu:
% 54.4
Piyasa Değeri:
$2.39 T

Airdrop Fırsatları Devam Ediyor: Superposition Testnet’inde Kazanma Şansınızı Artırın!

Bu yazımızda Airdrop onayı alan Superposition testnetine katılım sağlayarak ücretsiz airdrop fırsatını değerlendirmiş olacağız fakat bundan önce Superposition Nedir? Ne işe yarar? sorusuna yanıt verelim.

Superposition Nedir?

Superposition, Arbitrum ekosisteminin üstünde inşa edilmiş, merkezi olmayan uygulamalar için likidite ve fayda mekanizmalarını optimize etmek amacıyla yapılmış bir Katman-3 blok zinciridir.

Varlıklarınızı Superposition bağladığınızda, bu varlıklar dönüşür ve sadece elinizde tuttuğunuzda bile getiri sağlar. Bu yenilikçi DeFi Katman-3 çözümü, büyüme ve değer yakalamayı teşvik eden yeni yöntemlere ve emir akışlarına odaklanır. Superposition, Stylus aracılığıyla hızlandırılmış yürütme hızlarına sahip olan yerel bir zincir üstü emir defteri içerir ve bu sayede zincir üstü tüm uygulamalar için paylaşımlı ve izinsiz likidite sağlar.

Superposition Ne İşe Yarar?

Superposition, Arbitrum One üzerine kurulu bir DeFi projesidir. Sadece likidite ve fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bu unsurları zincir içinde entegre ederek her işlemin sadece bir değer transferi olmadığını, aynı zamanda büyük, kendi kendini idame ettiren bir ekonominin ayrılmaz bir parçası olduğunu gösterir. Diğer yerel getiri katmanlarından farklı olarak, Süperpozisyon yeni modeller sunar. Ek olarak, Superposition’un bazı özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Merkeziyetsiz Uygulamalar (dApps): Platform üzerindeki merkeziyetsiz uygulamalar ile çeşitli finansal işlemler gerçekleştirebilirler.
  2. Finansal Araçlar: Longtail Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) ve Evrensel Paylaşımlı Likidite gibi araçlarla likidite sağlama ve ticaret yapma imkanları sunar.
  3. Arbitrum Katmanı-3: Bu teknoloji, daha yüksek ölçeklenebilirlik ve verimlilik sağlayarak kullanıcı deneyimini iyileştirir.
  4. Gaz Verimliliği ve Negatif Ücretler: işlem maliyetlerini önemli ölçüde azaltan olağanüstü gaz verimli ekosistemiyle öne çıkıyor.

İlginizi Çekebilir: SuperPosition Projesi Nedir? Ne İşe Yarar?

Superposition Testnetine Nasıl Katılım Sağlanır?

Projenin başlatmış olduğu testnet kampanyasına katılmak aslında çok kolay yapmanız gerekenler, sadece aşağıdaki ilgili videomuzu izleyerek tüm aşamaları başarıyla tamamlamamız.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Airdrop Fırsatları Devam Ediyor: Superposition Testnet’inde Kazanma Şansınızı Artırın!” te bir düşünce

  1. Pingback: DOGS Airdrop: Kimler, Nasıl Katılabilir ve Ne Zaman Başlıyor? - Coin Mühendisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir