Kriptolar:
30746
Bitcoin:
$65.962
% 0.26
BTC Dominasyonu:
%54.1
% 0.38
Piyasa Değeri:
$2.40 T
% 2.55
Korku & Açgözlülük:
71 / 100
Bitcoin:
$ 65.962
BTC Dominasyonu:
% 54.1
Piyasa Değeri:
$2.40 T

Zodia Custody, Kripto Borç Verme Firması Maple Finance ile Ortak Oldu

Standard Chartered, SBI Holdings, Northern Trust ve National Australia Bank tarafından desteklenen bir kripto para saklama hizmeti olan Zodia Custody, kripto kredilendirme uzmanı Maple Finance ile ortaklık yapacağını açıkladı. İki şirket arasındaki anlaşma Salı günü açıklandı.

Bu yeni anlaşma uyarınca, Maple Finance’e verilen teminatlar Zodia Custody tarafından güvenli bir şekilde tutulacak. Bu düzenleme, bir basın bülteninde de belirtildiği gibi müşterilerin Zodia Custody ekosisteminde kalırken dijital varlıklarından değer elde etmelerine olanak tanıyor.

Maple Finance, 2022’nin çalkantılı piyasa koşullarına ve FTX’in çöküşüne dayanabilecek kadar güçlü birkaç kripto borç verme platformundan biri olduğunu kanıtladı. Güçlü banka ve kurumsal bağlantıları olan Zodia Custody ile ortaklık, kripto kredilerini geleneksel finans kurumlarıyla entegre etme yolunda önemli bir adıma işaret ediyor.

Bu hamle, Zodia’nın Singapur merkezli OpenEden ile 2023’te duyurulan önceki ortaklığına dayanıyor. Ayrıca Zodia Custody’nin destekçisi Standard Chartered, önümüzdeki aylarda spot kripto para ticaretine girmeyi planlıyor.

Şirketlerden yapılan açıklamaya göre Zodia Custody’nin Maple Finance ile entegrasyonunun üçüncü çeyreğin başlarında hayata geçmesi bekleniyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir