Son 24 Saatte Büyük Oranda SHIB Token Yakıldı

Yayınlanma Tarihi: 17 Nisan 2023 17:59:39
SHIB Token

Shiba Inu Topluluğu, son bir hafta içinde yaklaşık 1,91 milyar SHIB tokeni yakımı gerçekleştirerek tedavülden kaldırdı. Bu, bir önceki haftaya kıyasla %63’lük bir artış anlamına geliyor. Bu yoğun SHIB Token yakma faaliyeti, SHIB’nin fiyatının geçtiğimiz hafta %7 oranında artmasına yardımcı oldu.

Haftanın en büyük SHIB yakıcısı, yeni piyasaya sürülen bir token olan Koyo (KOY) oldu. 14 Nisan’da gerçekleştirilen bir işlemde tam 1,49 milyar SHIB yok edildi. Haftanın ikinci en büyük SHIB yakıcısı ise 16 Nisan’da kayda değer bir işlemle 230,79 milyon SHIB’yi dolaşımdan kaldıran “cultpunks.eth” etiketli bir cüzdan oldu.

Üçüncü sırada, 9 Nisan’da önemli bir işlemde 46,87 milyon SHIB’yi ateşe veren gizemli bir cüzdan yer aldı. Son olarak, Uniswap ile ilişkili bir cüzdan da haftanın en büyük dördüncü SHIB yakıcısı olarak damgasını vurdu. Cüzdan 9 Nisan’da tek bir işlemde 43,56 milyon SHIB yaktı.

Son 24 saatte, Shiba Inu Topluluğu on ayrı işlemle 32,02 milyon SHIB tokeni yakımı gerçekleştirerek topluca tedavülden kaldırdı. Bu yoğun SHIB token yakma faaliyeti, SHIB’nin fiyatının hala artmaya devam ettiğini gösteriyor. Basın saati itibariyle Shiba Inu, 24 saatlik 374,49 milyon dolar işlem hacmiyle 0,00001166 dolar fiyatından işlem görüyor.

Bu son gelişmeler, Shiba Inu topluluğunun SHIB tokenlarına olan güvenini artırabilir ve fiyatı daha da yükseltebilir. Ancak, SHIB sahipleri, her zaman olduğu gibi, bu hızlı piyasa hareketlerine karşı dikkatli olmalı ve risklerini yönetmelidir.

Konu hakkındaki düşüncelerini bizlere yorum olarak sunabilirsiniz. Ayrıca bu tür anlık haberler için bizleri Telegram, Youtube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir