Kriptolar:
30766
Bitcoin:
$64.257
% 3.20
BTC Dominasyonu:
%54.4
% 0.30
Piyasa Değeri:
$2.39 T
% 0.37
Korku & Açgözlülük:
69 / 100
Bitcoin:
$ 64.257
BTC Dominasyonu:
% 54.4
Piyasa Değeri:
$2.39 T

Kaçırılmayacak Testnet Fırsatı : Hybrid Testnet

Bu yazımızda hiçbir şekilde para harcamayarak sadece yapay zeka ile sohbet ederek Hybrid projesinin ileride dağıtacağı airdrop’tan nasıl faydalanabileceğimizi öğreneceğiz.

Airdroplar kripto sektörünün vazgeçilmez reklamıdır topluluk projeyi destekler ve bu destek karşısında proje topluluğu ödüllendirir. Şimdi bizlerde az sonra yapacağımız işlemlerle Hybrid projesini test ederek ödüller yani airdrop kazanmaya çalışacağız.

Hybrid Testnet Nasıl Yapılır?

Bu işlemlerimizi yapmamız için öncelikle bir Metamask cüzdanına ihtiyacımız var hemen buraya tıklayarak sizler için çektiğimiz Metamask Nasıl Kullanılır? adlı videomuzu izleyerek cüzdanınızı kurabilirsiniz.

  • Cüzdanımızı kurduktan sonra testnet sitesine gidiyoruz ve metamask cüzdanımızı bağlıyoruz, cüzdanımızı bağladığımız zaman otomatik bir bildirim gelecek gelen mesajı onaylayarak Hybrid Testnet ağını cüzdanımıza ekliyoruz.

 

  • İşlemlerimizi yapmamız için bir miktar test token’a ihtiyacımız var, test token almak için faucet tarafına geliyoruz ve cüzdan adresimizi kopyalayıp boşluğa yapıştırıyoruz. Cüzdanımızı açtığımız zaman başarıyla test token’ın geldiğini görebiliriz.
  • Sırada talep ettiğimiz test token ile Bridge işlemini yapmamız gerekiyor hemen sayfada Bridge tarafına geliyoruz ve burada Hybrid test ağından Sepolia ağına köprü yapıyoruz.

 

  • İstediğimiz bir miktarı girerek buradaki işlemimizi tamamlayabiliriz.

 

  • Sırada yapay zeka ile konuşmanın vakti geldi ana sayfaya tekrardan geliyoruz ve Launch Atlas butonuna tıklıyoruz ve bir hesap oluşturuyoruz. Tekrardan giriş yaptıktan sonra bizi yapay zeka ile konuşacağımız sayfaya aktararak burada bir miktar $HYB harcayarak yapay zeka ile konuşuyoruz.

 

  • Bu yazımızda Coinlist tarafından desteklenen Hybrid projesinin testnetine katılım sağladık. Bu tarz ücretsiz ve güçlü airdrop fırsatlarını kaçırmamak için Airdrop Mühendisi Youtube ve Twitter hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir