Kriptolar:
29292
Bitcoin:
$64.822
% 0.77
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 0.29
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 64.822
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Heroes of Mavia (MAVIA) Nedir?

Heroes of Mavia (MAVIA)

Heroes of Mavia, üssünüzü oluşturmayı diğer oyunculara karşı heyecan verici savaşlarla birleştiren süper eğlenceli bir mobil oyundur. Biraz Clash of Clans gibi diğer popüler oyunlara benziyor ama kendine has bir çekiciliği ve benzersiz özellikleri var. Oyun tamamen kendi kalenizi inşa etmek ve geliştirmekle ilgilidir.

Heroes of Mavia (MAVIA) Nedir?

Heroes of Mavia, Skrice Studios tarafından geliştirilen, oynayarak kazanılan bir MMO Strateji oyunudur. Oyun, Mavia adlı fantezi temalı bir adada geçiyor; burada oyuncular arazi parçaları üzerinde üsler inşa ediyor ve Mavia’nın P2E kripto para birimi RUBY gibi oyun içi kaynakları kazanmak için komşu üsler ve ordularla savaşıyor.

Oyuncular, kaynakları çalmak isteyen fırsatçı saldırganlara karşı savunma yapmak için üslerine duvarlar, taretler ve tuzaklar gibi savunma binalarını stratejik olarak yerleştirmelidir. Kaynaklar ayrıca kara birlikleri, araç ve hava birimleriyle rakiplere saldırarak rakip üslerden çalınabilir. RUBY, düşman ordularıyla savaşarak kazanılır ve Kara, Heykel ve Kahraman NFT’lerini yükseltmek için kullanılabilir.

Heroes of Mavia (MAVIA) Nasıl Çalışır?

Bir Play to Earn oyunu olan Mavia oyununu indirdikten sonra internet sayfası üzerinden yapmamız gereken tek şey sahip olduğumuz MetaMask cüzdanını oyunumuz ile ilişkilendirmek. Ardından oyunu oynadıkça “Ruby” kazanmaya başlayacağız. Bu kazançlar bizlere “MAVIA” kazandıracaktır.

Heroes of Mavia (MAVIA) Tokenomics

Oyunun ve ekosistemin sağlıklı ve istikrarlı büyümesini desteklemek için tasarlanmış. Ortalamanın altındaki enflasyon oranı, altı yıllık hak sahipliği ve adil dağıtımı, zaman içinde ekosistemin sağlıklı ve canlı büyüyeceğini tahmin ediyorlar. Oyun kendi içerisinde 2 adet coin ile çalışıyor bulardan biri RUBY diğeri ise MAVIA’dır.

RUBY Kazanma

 • Oyuncular RUBY’yi çeşitli şekillerde kazanabilirler:
  • Başka bir üsse saldırıyor.
  • Üssünü başarıyla savunmak (bu, oyuncunun çevrimiçi olmasını gerektirmez).
  • Günlük zorlukları tamamlamak.
  • Engelleri tabanlarından kaldırmak.
  • Bahis yapılan maçları kazanmak.
 • Oyuncular RUBY’yi aldıktan sonra şu amaçlarla kullanılabilir:
  • Kaynak satın alın.
  • Kahramanları, heykelleri ve üsleri yükseltin.
  • Çeşitli süreçleri hızlandırın (eğitim, inşaat vb.).
  • NFT’lerine değer katan görünümler ve dekorasyonlar satın alın.

Ruby and MAvıa

MAVIA Tokenomiks

 1. Özel Satış: 37.5M (%15)
 2. Ekosistem Fonu: 62.5M (%25)
 3. Staking Ödülleri: 62.5 (%25)
 4. Skrice Takımı: 55M (%22)
 5. Danışman:7.5M (%3)
 6. P2E: 25M (%10)

Mavia Tokenomics

 

Mavia Kurucuları

2024 yılının başında Skrice Studios tarafından piyasaya sunulan ve halen de geliştirilme aşmasında olan bir projedir. Skrice Studios, şu anda yalnızca Mavia’yı geliştirmek için çalışan, Vietnam merkezli bir blockchain oyun geliştirme stüdyosudur. CEO’su ve sanat yönetmeni Yvan Feusi ve deneyimli genel müdür Tristan Chaudhry tarafından şu anda yönetilmektedir.

Yatırımcılar

Binance Labs, Genblock sermayesi, Mechanism, Delphi Digital ve Bitcraft’tan 5,5 milyon dolar topladılar.

Heroes of Mavia (MAVIA)

MAVIA Nereden Alınır?

MAVIA almak için karşımıza bir çok borsa çıkıyor. Bunlar Bybit, Kucoin, Gate.io, HTX gibi büyük borsalar. Hangi borsadan almak isterseniz üzerine tıklayıp komisyon indirimli linklerimiz ile kaydolduktan sonra satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Heroes of Mavia

MAVIA Anlık Fiyat, Marketcap ve Hacim Göstergesi

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir