Kriptolar:
30302
Bitcoin:
$64.873
% 0.75
BTC Dominasyonu:
%54.7
% 0.16
Piyasa Değeri:
$2.34 T
% 2.51
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 64.873
BTC Dominasyonu:
% 54.7
Piyasa Değeri:
$2.34 T

Friend.Tech Projesi Sahte Olabilir Mi?

Friendtech,Twitter,Bitcoin,

Kripto dünyasını sallayan Friendtech, eleştirmenlerin tepkilerine ve uyarılarına maruz kalıyor.

Merkeziyetsiz sosyal tokenizasyon platformu olarak dikkat çeken Friendtech, günümüzde büyük bir ilgi odağı haline geldi. Friendtech, Coinbase’in katman-2 ağı üzerinde faaliyet gösteren bir platform olarak, Bitcoin (BTC) ve Uniswap’i geride bırakarak ağ gelirleri konusunda öne geçmeyi başardı. Kısa bir süre içinde 1,2 milyon doların üzerinde gelir elde eden platform, 60.000’den fazla kullanıcıya ulaşarak büyük bir kullanıcı kitlesi oluşturdu. Ancak, bu yükselişi değerlendiren bazı eleştirmenler, sistemin sürdürülebilirliği konusunda endişelerini dile getirdi ve platforma 6-8 hafta içinde devam edebilme süresi tanıdılar.

Lisanslı, lisanssız birçok insan dostu uygulamaları bulunan Friendtech, sosyal medya platformlarının merkeziyetçiliğine alternatif olarak kullanıcılarına özgürlük ve gizlilik vaat ediyor. Ancak bu hızlı yükselişin uzun vadede sürdürülebilir olup olmadığı, eleştirmenler ve uzmanlar arasında tartışma konusu haline geldi. Friendtech’in iş modeli ve altyapısının, artan kullanıcı talebi ve platformun büyümesiyle başa çıkabilme yeteneği sorgulanıyor.“FriendTech trendi kısa sürebilir”

Kripto para piyasasıyla ilgili içerikleriyle tanınan “Yazan” adlı kullanıcı, Friendtech’in yükselişiyle ilgili görüşlerini dile getirerek, 6-8 haftalık bir zaman dilimine vurgu yaptı. Platformun hisse senetleri ve diğer varlıklarında meydana gelen hızlı artışa dikkat çeken bu popüler kişi, sistemin olumsuz bir piyasa dinamiğine sahip olduğunu öne sürdü. Friendtech’in bu yoğun ilgisinin, 6-8 hafta boyunca devam edebileceğini öngören bu etkili kişi, sosyal medya paylaşımlarıyla uyarıcı bir ton kullanmaya devam ediyor.Kripto para dünyasının önde gelen fenomenlerinden biri olan “Cygaar,” Friendtech platformuna ait veri analizi yaparak dikkat çekici bir değerlendirmede bulundu. Hisse fiyatları ile arz miktarını karşılaştıran Cygaar, mevcut durumda dengesizlik olduğunu belirtti. Bununla birlikte, popüler isim ayı piyasasının etkisi altında olduğumuza dikkat çekti ve platformun şu an için bir kazanç fırsatı olarak görüldüğünü, ancak kısa bir süre içinde heyecanını yitirebileceğini ifade etti.


Dikkatinizi Çekebilir:Alpha GPT Nedir? Binance Uyarısı Onunla mı İlgili?

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir