Kriptolar:
30696
Bitcoin:
$67.273
% 0.57
BTC Dominasyonu:
%54.3
% 0.05
Piyasa Değeri:
$2.47 T
% 0.58
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 67.273
BTC Dominasyonu:
% 54.3
Piyasa Değeri:
$2.47 T

Arkham Intelligence CEO’su: Ücretsiz İşlevlerle Paralı Hizmetler Geliyor!

Binance!de Listelenen Arkham 2. Bir Airdrop Yapacak Mı?

Arkham Intelligence CEO’su Miguel Morel, blockchain veri platformunun yılın ilerleyen dönemlerinde ücretli hizmetler sunacağını, ancak ana işlevlerin ücretsiz olacağını belirtti.

ETHCC’de konuşan Morel, “Para kazanma özelliğini aylar önce açabilirdik, ancak hizmetlerimizden daha fazla insanın yararlanmasını istedik” dedi. Ne zaman para kazanmayı planladıkları sorulduğunda, Morel bunun yılın ilerleyen zamanlarında gerçekleşmesini beklediğini söyledi. Bu adımı atmadan önce doğru büyüme seviyesine ulaşmayı hedeflediklerini vurguladı.

“Bir vizyon perspektifinden, Arkham Intelligence temel direklerinin sonsuza kadar özgür olmasını istiyorum. Varlıklara bakabilmek, arama yapabilmek ve portföylere erişebilmek gibi işlevlerin hep ücretsiz kalmasını planlıyoruz” söyleyen Morel. Ancak, API, görselleştirme ve izleme araçları gibi özellikler için ileride ücret talep edebileceklerini de belirtti.

Morel, platformun yaklaşık iki hafta içinde TON blok zincirini desteklemeye başlayacağını, birkaç ay içinde ise Solana blok zincirine destek ekleyeceğini söyledi. Solana entegrasyonunun platforma yılda 1 milyon dolara mal olacağını, ancak bu entegrasyonu desteklemek için bir hibe aldıklarını belirtti.

Tayvan CBDC Prototip Platformu ile Dijital Para Dünyasına Giriş Yapıyor!

Morel, Solana blok zinciri için iyi bir blok gezgini bulunmadığını, bu nedenle platformlarının bu zinciri analiz etmeyi kolaylaştırarak önemli bilgileri ortaya çıkarabileceğini öne sürdü. “Bu zincirler sonsuza kadar var. Birileri bir süre önce bir şey yapmış olsa bile, teorik olarak bunu kazıp gerçekte ne olduğunu görebilir” dedi.

Arkham, özellikle analistlerin Alman hükümeti tarafından yapılan bitcoin hareketlerini ve Mt. Gox ödemelerini izlemesiyle birlikte son zamanlarda kullanımda önemli bir artış gördü. “Ürün pazarına uyan benzersiz bir şey inşa ettik ve daha fazla göz ve insan ona baktıkça, yaygınlığı artıyor” dedi.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Arkham Intelligence CEO’su: Ücretsiz İşlevlerle Paralı Hizmetler Geliyor!” te bir düşünce

  1. Pingback: Arkham, Vergi Uyumluluğu İçin $487M Değerinde ARKM'yi Coinbase Prime'a Aktarıyor - Coin Mühendisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir