Kriptolar:
30681
Bitcoin:
$63.780
% 1.81
BTC Dominasyonu:
%53.8
% 0.02
Piyasa Değeri:
$2.34 T
% 1.17
Korku & Açgözlülük:
61 / 100
Bitcoin:
$ 63.780
BTC Dominasyonu:
% 53.8
Piyasa Değeri:
$2.34 T

Yeni CoinShares Raporuna Göre Bitcoin, 6.4 Milyar Dolarlık Girişle Rekor Kırdı

CoinShares’in son raporuna göre, kripto varlıklara girişler geçtiğimiz hafta itibariyle 8.9 milyar dolar giriş oldu. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

CoinShares, kripto varlıklara yapılan yatırımlarını izlediği son haftalık raporunu açıkladı. Rapora göre kripto varlıklara girişler geçtiğimiz hafta itibariyle 8.9 milyar dolara ulaştı. Bu yıl gerçekleşen girişler, yeni yıla yedi hafta kala 2020’deki girişleri 2.2 milyar dolar aşarak geride bıraktı.

Kaynak: CoinShares

Rapor ayrıca Bitcoin’in bugüne kadarki girişlerin üçte ikisini oluşturduğunu ve 6.4 milyar dolara ulaşarak yeni bir rekor kırdığını ortaya koyuyor. Biraz geç kalsa da Ethereum 1 milyar doların biraz üzerinde girişle, toplam girişin dörtte birine karşılık geliyor. CoinShares yatırım stratejisti James Butterfill, Ethereum’un geçen hafta toplam 31 milyon dolara ulaşan girişle yeniden olumlu bir çerçeve çizdiğini söylüyor. Ayrıca pozitif fiyat performansı ve giriş kombinasyonu ile yönetimi altındaki varlıkların 20 milyar dolarla rekor kırdığını belirtiyor. 

Veri ve tokenların farklı blokzincirleri arasında transferine izin veren birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot’un piyasa değeri, parachain açık artırmaları yaklaşırken yükseliş yaşadı. CoinShares raporuna göre DOT, geçen hafta 9.6 milyon dolarlık giriş gördü. Bu ise, şimdiye kadarki en büyük girişi temsil ediyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir