Sui Network, Formula 1 Takımı ile Ortak Oldu!

Yayınlanma Tarihi: 01 Haziran 2023 22:26:58
sui formula 1 takımı ortaklığı

Sui Network, popüler Formula 1 yarış takımlarından biri olan Oracle Red Bull Racing ile bir ortaklık imzaladığını duyurdu. Ortaklık şartları gereği Sui Network, blok zinciri ortağı olarak, dünya çapındaki hayranlara yönelik keyifli dijital deneyimler geliştirmek için ekip ile birlikte çalışacağını açıkladı.


Sui Network, yapılan bu anlaşmayı aşağıdaki tweet ile duyurdu;

▪ Blok zinciri bir aydan kısa bir süre önce yayına giren Sui, Formula 1’in Oracle Red Bull Racing takımının blok zinciri ortağı olmak için çok yıllık bir anlaşma imzaladı. Blok zincirinin yerel tokenı Sui, duyurulan bu haber üzerine %1,7 oranında yükseldi.

▪ Bu, Red Bull’un kripto sektörüne ilk girişi değil. Geçen yıl türev borsası Bybit ile 150 milyon dolarlık bir anlaşma imzalamıştı. Ekip, Sui’nin de önümüzdeki aylarda yarış hayranları için bir dizi dijital deneyim sunacağını belirtti.


▪ Oracle Red Bull Racing Ceo’su Christian Horner, yapılan bu haberden sonra şu açıklamalarda bulundu;

“Oracle Red Bull Racing, Formula 1 endüstrisinde Blockchain teknolojisini ilk benimseyenlerden biri oldu,”


Sui Blockchain, Formula 1 gibi geniş bir izleyici kitlesi toplayan büyük bir spor etkinliği olduğundan dolayı önemli bir fırsat elde edecek.

Bu ortaklık, protokolün küresel çapta tanınmasına büyük katkı sağlarken, Oracle Red Bull Racing için de Web3.0 dünyasında yer edinme açısından avantaj sağlayacağı düşünülüyor.

Sui Network hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayın.


Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir