Kriptolar:
27198
Bitcoin:
$38.486
% 2.17
BTC Dominasyonu:
%51.9
% 0.11
Piyasa Değeri:
$1.42 T
% 0.40
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 38.486
BTC Dominasyonu:
% 51.9
Piyasa Değeri:
$1.42 T

SUI ‘de Yükseliş Ne Zaman Başlayacak ?

Son Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2023 13:02:42

Bu yazımızda SUI fiyat analizi, grafikler ve teknik göstergeler aracılığıyla geçmiş fiyat hareketlerini analiz edeceğiz. Destek ve direnç seviyelerini belirleyip ve yatırımcılara alım-satım kararları konusunda rehberlik edeceğiz.

Sui’nin grafiğini yakından incelediğimizde, yaklaşık olarak son 129 gündür düşen kanalı içinde hareket ettiğini gözlemliyoruz. Sui’nin kanal hareketlerini analiz ettiğimizde, alt bandı nadiren test ettiğini ve genellikle orta bandın altına düştükten sonra düşen kanalın üst bandına doğru yükselişler gerçekleştirdiğini gözlemliyoruz. Bu nedenle, kanalın üst bandının belirgin bir direnç bölgesi olduğunu ve sert satışların gerçekleşebileceği bir bölge olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Ayrıca, kanalın üst bandıyla ilgili ilginç bir durum, ayların son haftasında test edilmiş olduğudur. Dolayısıyla, önümüzdeki bir haftalık süreçte Sui’nin yeniden kanalın üst bandını tekrardan test edebileceğini göz önünde bulundurmalıyız.

SUI'de Yükseliş Ne Zaman Başlayacak ?

Sui projesini grafik üzerinde değerlendirdiğimizde, 0.37074 dolar seviyesinden gelen destekle güçlü bir tepki aldıktan sonra, kanalın orta bandını başarılı bir şekilde aşmayı başardığını gözlemliyoruz. Eğer Sui, kanalın orta bandını destek olarak sürdürebilirse, bir sonraki direnç olan 0.44555 dolar seviyesine doğru ilerleyebilir. Ancak, bu bölgenin hem kanalın üst bandı hem de güçlü bir direnç bölgesi olduğunu düşünüyoruz, bu nedenle kolayca kırılamayacağını göz önünde bulundurmalıyız. Ayrıca, Kasım ayının 3′ünde açılacak olan Sui’nin kilitli varlıkları olması sebebiyle satış baskısı yaratabilir.

Başka bir senaryoyu ele alalım: Eğer Sui, 0.44555 dolar direncini aşmayı başarır ve düşen kanaldan net bir kırılma gösterirse, Sui’de bir yükseliş trendi görmek mümkün olabilir. Bu kırılımlar sonrasında hedef olarak 0.60 dolar civarında konuşmaya başlayabiliriz. Bu senaryoda aşağı yukarı olduğumuz seviyeden %50 oranında bir yükseliş potansiyali sunabilir.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir