Kriptolar:
28116
Bitcoin:
$51.601
% 1.71
BTC Dominasyonu:
%51.2
% 0.08
Piyasa Değeri:
$1.98 T
% 1.02
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 51.601
BTC Dominasyonu:
% 51.2
Piyasa Değeri:
$1.98 T

Sotheby’s, Sağlık Çalışanları İçin Yardım Müzayedesi Düzenliyor

Müzayede evi Sotheby’s, sağlık çalışanlarını desteklemek için NFT yardım müzayedesi düzenliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şimdiye kadarki en etkili NFT yardım müzayedelerinden birine ev sahipliği yapmaya hazırlanan Sotheby’s, halk sağlığı savunucusu ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Sostento ile “Gifted The 140 Collection” NFT’leri için birlikte çalışıyor.

Müzayede “The 140 Collection” ilhamını Twitter’dan alıyor; sosyal medya devi Haziran ayında “140 kişi için 140 ücretsiz NFT” tweeti atarak 140 şanslı kişiye ücretsiz NFT hediye etmişti.

Sostento iş birliğiyle Sotheby’s, NFT’lerin kültürel anlarda ve etkinliklerde artan önemini vurgulayarak, en değerli mesleklerden birini desteklemek için sosyal medya devinin dijital eserlerinden yararlanıyor.

“Şimdiye Kadarki En Büyük NFT Yardım Müzayedesi Olacak”

Orijinal koleksiyona çok benzeyen ‘Gifted’, 20’lik sürümlerden oluşan yedi benzersiz NFT’yi içeriyor ve Sotheby’s tarafından “şimdiye kadarki en büyük NFT yardım müzayedesi” olarak adlandırıldı.

Koleksiyon, Twitter topluluğunu ve platformun benzersiz kültürünü vurgulayan, Twitter logosunun ilk tasarımlarından eski 140 karakterlik sınırına kadar Twitter’ın birçok yönünü gösteren bir dizi yaratıcı içerikten oluşuyor. Elde edilen gelir sağlık çalışanlarına destek veren bir kuruluş olan Sostento’ya bağışlanacak.

Müzayede, ‘Sotheby’s Metaverse’de 30 Kasım’a kadar devam edecek.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir