Kriptolar:
30691
Bitcoin:
$67.451
% 0.97
BTC Dominasyonu:
%54.3
% 0.46
Piyasa Değeri:
$2.43 T
% 4.10
Korku & Açgözlülük:
60 / 100
Bitcoin:
$ 67.451
BTC Dominasyonu:
% 54.3
Piyasa Değeri:
$2.43 T

Ronaldinho Instagram’da Water Coin’i Paylaştı

Ronaldinho Water Coin

Lionel Messi’nin dün X hesabından yaptığı benzer bir gönderiyi takiben, Ronaldinho Gaúcho, Solana tokeni Water Coin’i destekleyen en yeni futbol ikonu olarak Instagram’da tanıtıyor.

9 Temmuz’da 76.6 milyon takipçisine yönelik Instagram hikayesinde, Water Coin’in maskotu omzunun üzerinden bakarken Ronaldinho’yu etiketledi.

İlgili: Ünlü Futbolcu Lionel Messi Memecoin Reklamı Yaptı

Ronaldinho’nun gönderisinden sonra WATER, bir saat içinde %38.8 artışla $0.0012 seviyesine yükseldi, ancak CoinGecko istatistiklerine göre daha sonra $0.00083 seviyesinin altına düştü. Haziran 26’daki tüm zamanların en yüksek seviyesinden şu anda %71 düşüşte.

Messi’nin 8 Haziran’daki benzer bir gönderisinden itibaren, WATER’ın fiyatı %158 arttı.

Web sitesine göre, Water Coin, Afrika’da sürdürülebilir programları finanse ederek ormansızlaşmayı durdurmayı ve su dağıtımını desteklemeyi içeren suyla ilgili sorunlara farkındalık artırmayı hedefliyor.

Hayırsever odaklı bir çevre tokenine dönüşmeden önce, vakfın yol haritası, amaçlarına ulaşmak için ünlü işbirlikleri oluşturmayı hedeflediğini gösteriyor.

WATER Vakfı iddiaya göre 88.88 milyar WATER tokeninin %5’ini her bireye bağışladı, ancak YouTuber Ajay Kashyap da dahil olmak üzere sektör eleştirmenleri, tokeni potansiyel bir pump-and-dump tokeni olarak gösterdi.

Bu gerçek mi yoksa başka bir pump-and-dump saçmalığı mı?” kripto analisti Ponga sordu. “Dikkatli olun, millet.”

Brezilya milli futbolcusu Ronaldinho, Ağustos ayında, görüntüsünü kullanan iddia edilen $61 milyon değerindeki bir kripto piramit dolandırıcılığı hakkında Brezilya parlamento komitesi soruşturmasına katıldı.

Emekli futbolcunun fotoğraflarını kullanan “18kRonaldinho” programı, yatırımcılara günlük %2 getiri vaat ediyordu.

Ronaldinho, inisiyatifle hiçbir zaman çalışmadığını belirterek ve izinsiz olarak görüntüsünün kullanıldığını iddia ederek planla herhangi bir ilgisinin olmadığını reddetti.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Ronaldinho Instagram’da Water Coin’i Paylaştı” te bir düşünce

  1. Pingback: Goldman Sachs Avrupa ve ABD için Tokenizasyona Hazırlanıyor - Coin Mühendisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir