Kriptolar:
30766
Bitcoin:
$64.914
% 1.75
BTC Dominasyonu:
%54.4
% 0.30
Piyasa Değeri:
$2.39 T
% 0.37
Korku & Açgözlülük:
69 / 100
Bitcoin:
$ 64.914
BTC Dominasyonu:
% 54.4
Piyasa Değeri:
$2.39 T

Pudgy Penguins ve Unstoppable Domains Anlaşma Yaptı!

Pudgy Penguins ve Unstoppable Domains Anlaşma Yaptı!

Popüler NFT koleksiyonu Pudgy Penguins, Web3 alan adı sağlayıcısı Unstoppable Domains ile ortaklık kurdu. İşbirliği sayesinde kullanıcılar .pudgy alan adlarını kullanarak Pudgy World‘e yeni bir erişim olanağına sahip olacaklar.

Pudgy Penguins - Unstoppable Domains
(Kaynak: Unstoppable Domains)

Bu yılın dördüncü çeyreğinden itibaren kullanıcılar kişiselleştirilmiş .pudgy alan adlarını kullanarak Pudgy World‘de oturum açabilecek. Alan adları sayesinde kullanıcılar şifrelere ya da Google – Apple hesapları gibi Web 2 kimlik bilgilerine ihtiyaç duymayacak. Kısaca, anlaşma Pudgy World erişimini basitleştiriyor ve kullanıcı deneyimine bir sahiplik ve bireysellik katmanı ekliyor.

Pudgy Penguins CEO’su Luca Netz bu gelişmenin önemini vurgulayarak şunları söyledi: “Kullanıcıların .pudgy alan adlarıyla giriş yapabilmeleri benzersiz bir Web3 deneyimi sağlıyor ki bu da mükemmel bir şey çünkü sanal dünyada bireysellik ve sahiplik son derece önemli.”

.pudgy alan adları Pudgy ekosistemindeki özel etkinliklere, aktivitelere ve sohbetlere erişim sağlıyor. İleriye dönük olarak, her iki şirket de .pudgy alan adı kullanıcıları için profil rozetleri ve Pudgy ekosistemi içinde genişletilmiş entegrasyonlar dahil olmak üzere ek özellikleri araştırıyor.

Unstoppable Domains Operasyon Direktörü Sandy Carter, “Pudgy Penguins ile gerçekleştirilen bu son entegrasyon, kullanıcıların dijital kimliklerine gerçekten sahip olmalarını ve sanal deneyimlerini kontrol etmelerini sağlıyor” dedi. Kullanıcıların artık Web2 kısıtlamalarından kurtulduklarını ve dijital benlikleri üzerinde daha fazla egemenlik kazandıklarını da sözlerine ekledi.

Dikkatinizi Çekebilir: Pudgy Penguins NFT Koleksiyonunun Doğuşu ve Hikayesi

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir