Kriptolar:
29790
Bitcoin:
$69.855
% 1.80
BTC Dominasyonu:
%53.1
% 0.69
Piyasa Değeri:
$2.59 T
% 1.64
Korku & Açgözlülük:
76 / 100
Bitcoin:
$ 69.855
BTC Dominasyonu:
% 53.1
Piyasa Değeri:
$2.59 T

NFL, Polygon ile NFT Hatıra Biletleri Oluşturuyor

Profesyonel Amerikan futbolu ligi National Football League (NFL), Polygon blok zincirinde “Sanal Hatıra Bileti” NFT koleksiyonunu sundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Lig, 2021’in sonuna kadar maçlara katılan taraftarların bir Ticketmaster dijital cüzdanıyla NFT formatındaki sanal hatıra biletlerini alabileceklerini duyurdu.

NFL Taraftarları NFT’leri Lisanslı NFL Biletleme Ağlarından Satın Alabilecek

NFL taraftarları NFT’lere sahip olabilmek için lisanslı NFL Biletleme Ağları, Ticketmaster, StubHub, SeatGeek aracılığıyla satın almış olmaları gerekiyor.

Basın açıklamasına göre lig, belirli oyunlarda satın alınacak biletlerin, kullanıcıların Ticketmaster cüzdanlarına “Sanal Hatıra Biletleri” ile eşleştirilerek NFT olarak gönderilecek.

Perşembe günü NFL, Ticketmaster ve Polygon aracılığıyla, ligin 32 takımının her biri için 125 farklı NFT koleksiyonunun ilk hatıra grubunu yayınladı.

Ligden bir kaynak CoinDesk’e, NFL’nin kullanıcıların tepkisini ölçmek için farklı şeyler denediğini söyledi.

NFL ve Dapper Labs Ortaklığıyla NFT Pazarı Geliyor

Eylül ayının sonunda, NFL ve Dapper Labs, Dapper’s Flow blok zinciri tabanlı NFT pazarının yakında piyasaya sürüleceğini duyurmuştu. Akış tabanlı NFT pazarının sezon sona ermeden önce başlatılacağı söyleniyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir