Kriptolar:
28173
Bitcoin:
$62.757
% 3.04
BTC Dominasyonu:
%53.3
% 1.26
Piyasa Değeri:
$2.23 T
% 4.08
Korku & Açgözlülük:
82 / 100
Bitcoin:
$ 62.757
BTC Dominasyonu:
% 53.3
Piyasa Değeri:
$2.23 T

EOS Network Grafik İncelemesi ve Fiyat Analizi.

EOS Network Grafik İncelemesi ve Fiat Analizi.

EOS Network grafiği incelendiğinde, yakın zamanda güçlü bir yükseliş olabileceğine işaret ediyor gibi görünüyor.

EOS

EOS Network uzun bir süredir 1 doların altında seyrediyor ve son yükselişin ardından küçük bir düzeltmeye gitti. Şu an 4 saatlik grafikte oluşan düşen yapıyı kırmış durumda. EOS’ta bu kırılmanın ardından ilk direncimiz 0.75 dolarda bulunuyor. Bu direncin aşılması, spot piyasada önemli kazançlar sağlayabilir. EOS, diğer kripto paralara kıyasla daha yavaş hareket edebilir, ancak hedeflerine ulaşmada genellikle sorun çıkarmaz. Eğer hareketimiz tamamlanırsa, EOS’ta sırasıyla 1.25 ve 1.70 dolar bandına doğru bir yükseliş görebiliriz.

EOS Grafik Analizi

 

EOS, blok zinciri uygulamaları için bir platform sunan bir kripto para birimidir. Diğer birçok kripto para birimine benzer şekilde, kullanıcılar arasında değer transferi sağlar ancak aynı zamanda kullanıcı dostu bir geliştirme ortamı sunarak çeşitli uygulamaların oluşturulmasına olanak tanır. Delegated Proof of Stake (DPoS) adı verilen bir konsensüs mekanizması kullanır ve hızlı işlem süreleri ile dikkat çeker.

Daha Fazla Bilgi İçin EOS Coin Nedir? Yazımızı Okuya Bilirsin!

EOS tarafında şu an MACD göstergesi al sinyali veriyor durumda ve bu durum günlük grafikte daha güçlü bir al sinyali oluşturabilir. Eğer günlük grafikte MACD beklediğimiz gibi hareket ederse -ki bu yönde bir eğilim var gibi görünüyor-, hedeflediğimiz seviyelere ulaşmak için çok zaman geçmeyebilir.

EOS`da Günlükde MACD İndikatörü
EOS`da Günlükde MACD İndikatörü

 

EOS tarafında RSI göstergesi alım bölgesine gelmiş durumda ve beklentiye göre hareket etmesi durumunda, bu da yükselişin beklentilere uygun bir şekilde gerçekleşeceğini gösterebilir.

EOS`da Günlükde RSI İndikatörü
EOS`da Günlükde RSI İndikatörü

EOS Piyasa Verileri

Piyasa Değeri: +1,34% – 776.804.375 dolar

Hacim (24s): +1,28% – 94.329.027 dolar

Dolaşımdaki Arz: 1.110.160.355 EOS

Toplam Arz: 1.110.160.355 EOS

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir