Kriptolar:
30766
Bitcoin:
$64.185
% 2.63
BTC Dominasyonu:
%54.4
% 0.30
Piyasa Değeri:
$2.39 T
% 0.37
Korku & Açgözlülük:
69 / 100
Bitcoin:
$ 64.185
BTC Dominasyonu:
% 54.4
Piyasa Değeri:
$2.39 T

Cathie Wood ABD Başkanlık Seçimlerinde Oyunu Kripto Paradan Yana Kullanacak!

ETF ihraççısı Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood, ABD başkanlık seçimlerinde oyunu kime vereceğini açıkladı.

Cathie Wood, kısa süre önce finansal içerik yaratıcısı Kevin Paffrath tarafından Las Vegas’ta düzenlenen bir konferansta yaptığı açıklamada, kasım ayında gerçekleşecek ABD başkanlık seçimlerinde oyunu eski ABD Başkanı ve Cumhuriyetçilerin muhtemel adayı Donald Trump’tan yana kullanacağını belirtti.

Wood, bu kararının arkasındaki en önemli nedenin Trump’ın kripto para destekçisi tavrı olduğunu vurguladı.

“Çocuklarıma da söylediğim gibi… onlara da söylediğim gibi, ‘Bakın, ekonomimiz için en iyisini yapacak kişiye oy vereceğim.’ Ekonomi söz konusu olduğunda ben bir seçmenim. Ve bu temelde, Trump.”

Donald Trump, başkanlık yarışında kripto paraları öne çıkaran ilk isimlerden biri oldu. Favori başkan adayı olarak görülen Trump’ın kripto paralara daha fazla özgürlük tanıyacağı yönündeki demeçleri, sektördeki birçok ismin ilgisini çekmek için yeterli oldu.

Kısa süre önce konu hakkında yaptıkları hamleyle gündeme gelen ABD’li kripto para şirketi Gemini’nin kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss, Donald Trump’ın başkanlık kampanyasına bağışta bulunduklarını açıkladı.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Cathie Wood ABD Başkanlık Seçimlerinde Oyunu Kripto Paradan Yana Kullanacak!” te bir düşünce

  1. Pingback: 4 Milyon Dolarlık Alex Lab Saldırısında Lazarus Grubu Şüphesi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir