Kriptolar:
30694
Bitcoin:
$66.804
% 0.36
BTC Dominasyonu:
%54.2
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.45 T
% 0.76
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 66.804
BTC Dominasyonu:
% 54.2
Piyasa Değeri:
$2.45 T

Bobby Lee’ye Göre Bitcoin Hala Boğa Piyasasının Zirvesini Görmedi

Kripto emektarı Bobby Lee, Bitcoin’in (BTC) bu ayın başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan sert bir şekilde düştükten sonra bile, bu döngüde bir zirveye ulaşmadan önce hala uzun bir yolu olduğunu düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni bir CNBC röportajında, Çin’in en büyük kripto borsası BTCC’nin eski CEO’su, BTC’nin önümüzdeki birkaç ay içinde yukarı doğru çıkmasını beklediğini söyledi.

“Bitcoin için kripto piyasası için süper bir boğa döngüsünde olduğumuzu biliyoruz. Ve henüz güçlendiğini görmedik. Henüz zirveyi görmedik. Yani yıl boyunca bir ilgi artışı oldu. Bu yılın başlarında Nisan ayında 65.000 dolarlık bir mini zirve gördük. Bence ya bu yıl sonra ya da belki gelecek yılın başlarında zirveye ulaşma şansımız yüksek. Bir rallinin yaklaştığını göreceğiz. Ve zirveye ulaştığımızda, çok hızlı gidecek ve 150.000 ila 200.000 doları kolayca aşacak.”

Bitcoin’i bu kadar hızlı bir şekilde neredeyse üç katına çıkarabilecek şeyin ne olduğu sorulduğunda, Lee, fiyatlar yeni zirvelere yükseldiğinde, genel halkın kripto alanını büyük ölçüde dikkate alacağına inandığını belirtti.

“Katalizör genellikle pek çok iyi haberdir. Düzenleyici şeyler veya benimseme açısından ortaya çıkabilecek pek çok iyi haber var. Şu anda devasa bir kripto piyasası var. Dünyada yüz milyondan fazla insan Bitcoin‘e sahip, kripto para birimine sahip. Bu geleneksel finansal sistem değil, bu yüzden ana akım medyada iyi yer almıyor. Ancak gerçek şu ki, NFT’lerin, DeFi‘ın merkezi olmayan uygulamaların ve merkezi olmayan borsaların (DEX’ler) ortaya çıkmasıyla dünyadaki birçok insan ticaret yapıyor. Kripto son birkaç yılda ivme kazandı. Yani bir zirve gördüğümüzde, herkes kripto hakkında konuşacak. Ve biz bunu henüz görmedik. Ancak bu boğa piyasası döngüsünün başlarında olduğumuza inanıyorum.”

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir