Kriptolar:
29928
Bitcoin:
$67.143
% 1.32
BTC Dominasyonu:
%52.5
% 0.26
Piyasa Değeri:
$2.56 T
% 1.50
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 67.143
BTC Dominasyonu:
% 52.5
Piyasa Değeri:
$2.56 T

1inch, 175 Milyon Dolar Yatırım Aldığını Duyurdu

1inch Network, Çarşamba günü yaptığı açıklamada finansman turunda 175 milyon dolar topladığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Merkeziyetsiz kripto varlık alım satım platformu 1inch’in arkasındaki proje olan 1inch Network, 175 milyon dolar yatırım aldı. Amber Group tarafından yönetilen tura ayrıca Jane Street, VanEck, Alameda Research, Celsius, Nexo ve Gemini Frontier Fund gibi yatırımcılar da katıldı.

Kurucu ortak Sergej Kunz konu ile ilgili yaptığı açıklamada bankalar ve hedge fonları da dahil olmak üzere kurumsal müşterilere hizmet vermeyi amaçladıklarını söyledi. Bu amaçla şirketin Avrupa ve ABD’de lisans almayı planladığını ve ilk adımın Avrupa olduğunu söyledi. Ayrıca 1inch’in şu anda Almanya, Cebelitarık ve Lihtenştayn’daki mevcut düzenleyici fırsatları araştırdığını da ekledi.

Proje ayrıca kurumlar için özel olarak 1inch Pro adlı bir ürünü piyasaya sürmek için çalışıyor. Ürünün 2022’nin sonunda veya 2023’ün başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Kurumlar için “izin havuzları” sağlayacağını ve yalnızca doğrulanmış katılımcılara izin vereceğini söyleyen Kunz, bireysel kullanıcılarının 1inch Pro ürünü altında çalışacak tüm mevcut likidite kaynakları ve hizmetlerine erişmek için KYC ve AML gerekliliklerini yerine getirmesi gerekeceğini söyledi. 

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir