Kriptolar:
29292
Bitcoin:
$64.989
% 0.07
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 0.29
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 64.989
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Bir Balina 171 Milyar Shiba Inu (SHIB) Satın Aldı

Balinalar, %40’lık bir geri çekilmeden sonra Shiba Inu’ya olan inançlarını göstermeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Küresel kripto para piyasası düşüşünü takiben, Shiba Inu balinaları en sevdikleri meme token’larını unutmuyor ve daha fazlasını satın almak için sabırsızlanıyor. Tıpkı 171 milyar token satın alan bu balina gibi.

İki Büyük İşlem Gerçekleşti

İlk büyük işlem, bir gün önce balinanın 6 milyon dolar değerinde SHIB token’ı satın almasıyla ortaya çıktı. Token, kripto para piyasasında büyük bir düzeltmenin ardından 0.000049 dolar civarında işlem görüyor. İlk emrin uygulanmasından on bir saat sonra, balina Shiba Inu tokenlarının daha küçük bir kısmını satın almaya karar verdi ve Shib 0.000048 dolara düştüğünde kendisine 2.3 milyon dolar değerinde token daha aldı.

Balinaların artan kontrolü ile piyasa katılımcıları trendin tersine dönmesini bekliyor. Shib önceki ATH’sine ulaştıktan sonra, balinaların ağdaki payı biraz azaldı ve bu da bir haftadan kısa bir sürede %45’lik devasa bir düzeltmeye yol açtı.

Piyasadaki balina sayısının artmasıyla birlikte, perakende traderlar artık pazarın çoğunluğunu oluşturmayacak ve balinalar -küçük traderların aksine- yeni zirveler gelene kadar konumlarını koruma eğiliminde.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir