Kriptolar:
30302
Bitcoin:
$64.872
% 0.30
BTC Dominasyonu:
%54.7
% 0.16
Piyasa Değeri:
$2.34 T
% 2.51
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 64.872
BTC Dominasyonu:
% 54.7
Piyasa Değeri:
$2.34 T

Dogecoin (DOGE) Sahipleri Binance’in Dogecoin Çekim İşlemlerini Durdurmasına Tepki Gösterdi

Binance, bir dizi hatanın olduğu Dogecoin işlemiyle ilgili sonuçlanan teknik bir sorunu düzeltmeye çalışıyor. Binance’in, bazı kullanıcılarından ilk işlemlerden yıllar sonra aldıkları DOGE‘larını iade etmelerini talep ettiği bildirildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dogecoin ağında gerçekleşen en son güncelleme, önde gelen kripto para borsası Binance’te sorunlara yol açtı. Şirketin, kullanıcılarından bazılarından, sözde yıllarca sıkışmış olan ve şimdi yeniden ortaya çıkan kripto paraları iade etmelerini istediği bildirildi.

Dogecoin, bazı güvenlik sorunlarını çözmeyi, işlem ücretlerini düşürmeyi ve genel performansı iyileştirmeyi amaçlayan en son 1.14.5 güncellemesini gerçekleştirdi.

Popüler meme token, DOGE ağ çekimleriyle ilgili küçük bir sorun keşfetti. Güncelleme Binance için bazı sıkıntılara neden oldu. Böylece borsa DOGE ağından para çekme işlemlerini geçici olarak askıya aldı.

Bu durum bazı Binance kullanıcıları için daha kötü bir hale geldi. Öyle ki bazı kullanıcılar, Twitter üzerinden Binance’ın kendilerinden DOGE’larını istediği iddiasıyla şikayetlerini paylaştılar.

Dogecoin Developers ekibi Twitter’da bazı işlemlerin gerçekten bir yıldan uzun bir süre önce Binance’de takıldığını ve iki tarafın iletişim halinde olduğunu doğruladı. Dogecoin’in geliştiricileri, sorunu çözemeseler de 1.14.5 güncellemesinin ardından söz konusu işlemlerin başarıyla aktarıldığını açıkladı.

Bazı kullanıcılar hesaplarında eskisi kadar DOGE olmadığını söyledi. Durumdan etkilenen bir kullanıcı CoinDesk’e şöyle konuştu;

“Hesabımda 2,500 dolar var ve benden para çekme işlemlerini dondurmak için 7,300 dolar istiyorlar. Çeşitli OTC’ler aracılığıyla sık sık nakit çekerdim, bu yüzden bunun gibi düzinelerce işlemim oldu ve bu adresin ne olduğu ve kime ait olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.”

Etkilenen kullanıcılardan oluşan Telegram grubunda, birkaç kişi fonlarını geri çekebildi. Bununla birlikte, 26 üyesi olan grubun çoğu, Perşembe gününe kadar kriptolarına yeniden erişim kazanmayı bekliyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir