Kriptolar:
27234
Bitcoin:
$41.486
% 0.20
BTC Dominasyonu:
%53.0
% 0.93
Piyasa Değeri:
$1.54 T
% 3.64
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 41.486
BTC Dominasyonu:
% 53.0
Piyasa Değeri:
$1.54 T

Binance Futures, BSV Tokeni Listeliyor!

Son Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2023 14:45:30
binance

Kripto para borsası devi Binance, vadeli işlemler platformunda heyecan verici bir güncellemeyle karşımıza çıkıyor. 20 Ekim 2023’te saat 15:30’da gerçekleşecek olan lansmanla birlikte, Binance Vadeli İşlemler, BSV’yi (Bitcoin SV) 50x kaldıraç ile listeleyeceğini duyurdu.

Bu gelişme, kripto para yatırımcılarına yeni ve çeşitli fırsatlar sunarken, Binance Vadeli İşlemler platformunun güçlü altyapısı ve geniş kullanıcı kitlesi ile dikkat çekiyor.

Dikkatinizi çekebilir: BASE Ağı Kod Depolarını Aktifleştirdi!

USDⓈ-M BSV Kalıcı Sözleşmesi Detayları:

  • Kaldıraç Seçenekleri: BSVUSDT Sürekli Sözleşmesi, kullanıcılara 50x’e kadar kaldıraç imkanı tanıyacak.
  • Maksimum Fonlama Oranı: Lansman sırasında +%2,00 / -%2,00 maksimum fonlama oranına sahip olacak, bu da yatırımcılara esneklik sağlayacak.
  • Fonlama Ücreti Hesaplama Sıklığı: Fonlama ücretleri, her dört saatte bir ödenerek kullanıcıların hesaplarını güncel tutmalarını sağlayacak.

Binance, piyasa koşullarındaki değişikliklere bağlı olarak BSVUSDT Sürekli Sözleşmesi’nin özelliklerini güncelleme hakkını saklı tutuyor. Bu güncellemeler, fonlama ücreti, tik boyutu, maksimum kaldıraç, başlangıç teminatı ve sürdürme teminatı gerekliliklerinde ayarlamalar içerebilir.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir