Binance, Cyberconnect (CYBER) Tokeni Launchpool’a Ekliyor!

Yayınlanma Tarihi: 01 Ağustos 2023 11:40:14
cyberconnect launchpool

Binance borsası 37. Launchpool projesi olarak Cyberconnect (CYBER) tokeni eklediğini duyurdu.İşte detaylar!

Popüler kripto borsası Binance son yaptığı duyuru ile yatırımcıları heyecanlandırdı. Borsa sabah saatlerinde yaptığı duyuru ile Cyberconnect (CYBER) tokeni 37. Launchpool projesi olarak ekleyeceğini duyurdu.

CyberConnect, geliştiricilere Web3 sosyal ağları ve uygulamalar oluşturma imkanı sunan yenilikçi bir platformdur. Kullanıcılar, bu platformda Web3 dünyasının farklı boyutlarını keşfedebilir ve sosyal uygulamaların gücünü deneyimleyebilirler.

Dikkatinizi Çekebilir; CoinList Cyberconnect Ön Satışını Duyurdu!

Binance Launchpool ile beraber borsa kullanıcıları, BNB, TUSD ve FDUSD‘yi ayrı havuzlara stake ederek CYBER tokenlarını farm ederek kazanabilirler. Farming süreci 02/08/2023 tarihinde başlayacak ve 31/08/2023 tarihinde sona erecek.

Toplam 100,000,000 CYBER token arzından, 3% oranında (yani 3,000,000 CYBER) Launchpool katılımcılarına dağıtılacak. Başlangıçta dolaşımda olacak token sayısı 11,038,000 CYBER olacak, bu da toplam arzın %11.04’üne denk gelmektedir.

CyberConnect Launchpool’a katılmak için KYC (Kimlik Doğrulama) gereklidir ve katılımcılar için günlük maksimum miktarlar vardır. Kullanıcı başına saatlik sınırlar şu şekildedir:

  • BNB havuzu için 333.33 CYBER
  • TUSD havuzu için 62.50 CYBER
  • FDUSD havuzu için 20.83 CYBER

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!

Kullanıcılar, CYBER tokenlarını ayrı ayrı havuzlarda stake ederek farklı ödüller kazanabilirler. Stake edilen tokenlar ve kazanılmayan ödüller, farming süresinin sonunda otomatik olarak kullanıcıların hesaplarına aktarılır.

CyberConnect Launchpool, Binance’in BNB Vault’u ile uyumlu çalışmaktadır. Kullanıcılar BNB Vault’a stake ettikleri BNB ile otomatik olarak CYBER Launchpool’a katılırlar ve günlük CYBER ödüllerini Spot Cüzdanlarına alırlar.

CyberConnect’in Binance listelemesi 2023-08-15 tarihinde gerçekleşecek ve CYBER/BTC, CYBER/USDT ve CYBER/BNB işlem çiftleriyle açılacak. Binance kullanıcıları, yeni listede işlem yapma ve ticaret yapma fırsatını kaçırmamalıdır.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir