Kriptolar:
30691
Bitcoin:
$66.576
% 4.75
BTC Dominasyonu:
%54.3
% 0.46
Piyasa Değeri:
$2.43 T
% 4.10
Korku & Açgözlülük:
60 / 100
Bitcoin:
$ 66.576
BTC Dominasyonu:
% 54.3
Piyasa Değeri:
$2.43 T

Binance Bazı Spot İşlem Çiftlerini Kaldırıyor

binance, delisting

Kripto para borsası Binance bazı az kullanılan işlem çiftlerinde güncellemeye gidiyor. Kripto para borsası blog sayfasından yaptığı duyuru ile 3 spot işlem çiftinin platformdan kaldırılacağını açıkladı. Binance blog gönderisinde şu açıklamalara yer verdi:

Spot İşlem Çiftlerinin Kaldırılmasına İlişkin Bildirim – 2024-07-12

“Değerli Binance kullanıcıları,

Kullanıcıları korumak ve yüksek kaliteli bir ticaret piyasasını sürdürmek için Binance, listelenen tüm spot ticaret çiftlerini periyodik olarak inceler. Bu incelemeler sonucunda Binance, zayıf likidite ve düşük işlem hacmi gibi faktörler nedeniyle belirli spot işlem çiftlerini liste dışı bırakabilir.

En son değerlendirmelerimize göre Binance, aşağıdaki spot ticaret çiftlerinde ticareti kaldıracak ve durduracaktır:

12.07.2024 03:00 (UTC):

– ALGO/ETH
-DYM/FDUSD
-SXP/BNB

Lütfen aklınızda bulundurun:

– Bir spot işlem çiftinin listeden çıkarılması, token’ların Binance Spot’taki kullanılabilirliğini etkilemez. Kullanıcılar, listeden çıkarılan spot işlem çiftlerinin baz ve kotasyon varlıklarını Binance’teki diğer mevcut işlem çiftlerinde alıp satmaya devam edebilir.

– Binance, söz konusu spot ticaret çiftleri için Spot Ticaret Botları hizmetlerini 12.07.2024 03:00 (UTC) itibarıyla, geçerli olduğu yerde sonlandıracaktır. Potansiyel kayıpları önlemek için kullanıcılara, Spot Ticaret Botları hizmetlerinin durdurulmasından önce Spot Ticaret Botlarını güncellemeleri ve/veya iptal etmeleri şiddetle tavsiye edilir.”

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir