Kriptolar:
30369
Bitcoin:
$60.133
% 5.52
BTC Dominasyonu:
%53.2
% 1.04
Piyasa Değeri:
$2.20 T
% 4.85
Korku & Açgözlülük:
51 / 100
Bitcoin:
$ 60.133
BTC Dominasyonu:
% 53.2
Piyasa Değeri:
$2.20 T

Binance 5 Yeni Kripto Para Birimi Çifti Listeliyor

Binance Borsası Yeni 5 Coin Çifti Listeleyecek!

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, platformuna 5 yeni işlem çifti eklediğini duyurdu.

22 Mayıs Çarşamba günü yapılan resmi açıklamaya göre, Binance; Arweave (AR), Ethena (ENA), Pepe (PEPE), Renzo (REZ) ve Tellor Tributes (TRB) kripto paraları için yeni işlem çiftlerini listeledi.

Bu sayede, AR ve TRB yatırımcıları First Digital USD (FDUSD) ile, ENA ve PEPE yatırımcıları Euro (EUR) ile, REZ yatırımcıları ise USD Coin (USDC) ile işlem yapabilecek.

Binance‘in resmi açıklamasına göre, AR/FDUSD, ENA/EUR, PEPE/EUR, REZ/USDC ve TRB/FDUSD işlem çiftleri 23 Mayıs Perşembe günü TSİ 11:00’dan itibaren yatırımcılara sunulacak.

Ayrıca, spot Algo işlemleri için de AR/FDUSD, ENA/EUR, PEPE/EUR, REZ/USDC ve TRB/FDUSD işlem çiftlerinin kullanılabileceği belirtildi.


Coin Mühendisi Katıl üyesi olarak ayrıcalıklardan yararlanabilir, Gönülden destek seçeneği ile özel Telegram grubumuza dahil olabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir