Kriptolar:
29292
Bitcoin:
$64.781
% 0.60
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 0.29
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 64.781
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Your AI Protocol Nedir?

YOUR AI Protokolü ($YOURAI) Nedir?

Bu protokol, Bitcoin ve Solana üzerine inşa edilen, dünyanın ilk yapay zeka destekli e-ticaret içerik katmanıdır. Protokol, e-ticarette kullanılan içerikleri optimize eder. Shopify’nin 700 milyon kullanıcısına entegre edilen ve 8.8 trilyon dolarlık e-ticaret sektöründe devrim yaratan bir protokoldür.

E-ticaret satışları ile ürün içeriği arasında doğrudan bir ilişki bulunmaktadır. E-ticaret pazarı hızla büyüdükçe, adil kazanç sağlama, kontrol ve şeffaflık talepleri de artmaktadır.

Protokol, Spotify’ın müzik yayını modelinden esinlenerek geliştirilmiş bir yapay zeka destekli içerik sunmaktadır. Bitcoin’in BRC-20 işaretlemelerini kullanarak, markalar ve içerik oluşturucular içeriklerini kontrol altına alabilir ve kazanca dönüştürebilirler. Ayrıca, e-ticaret mağazalarına yüksek kaliteli ve kişiselleştirilmiş ürün içeriği sağlar. Alışveriş deneyimini iyileştirir ve e-ticaret mağazalarının dönüşüm oranlarını artırır.

Shopify ile yapılan iş birliğini ve topluluğun gücünü kullanarak, YOUR AI Protokolü, çevrimiçi ürün içeriğinin ilgisini ve kalitesini devrim niteliğinde değiştirmeyi amaçlamaktadır. Şu anda 25.000’den fazla içerik oluşturucu protokole katkı sağlamakta ve protokolün büyümesine destek olmaktadır. İçerik oluşturucular, küratörler, düğümler ve geliştiriciler, katkıları karşılığında $YOURAI tokenleri ile ödüllendirilmektedir.

İçerik ödemelerini Ethereum ERC20 aracılığıyla işleyerek YOUR AI’yı çok zincirli bir protokol haline getirir.

Çevrimiçi ürün içeriğinin alaka düzeyini ve kalitesini ortaya çıkarmak için kalabalığın gücünü kullanır.

Your AI Protocol’ü Benzersiz Yapan Nedir?

Your AI Procol ‘ü benzersiz kılan en büyük özelliği kişiselleştirilen yapay zeka motorudur. Karşınızda AI Picasso! Bu AI modeli, içerik oluşturma ve kişiselleştirmeyi geliştirir. AI Picasso, YOUR AI Protocol topluluğunun içeriğine bir kişiselleştirme katmanı ekleyerek e-ticaret müşteri tercihlerine göre uyarlama yapar. Ayrıca, kendi içeriğini oluşturarak YOUR AI Protocol’ün ölçeklenebilirliğini güçlendirir. YOUR AI, dünya çapındaki kullanıcılara içerik oluşturmak ve token kazanmak için AI modellerini kullanma yetkisi verir.

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanan dinamik ve kişiselleştirilen ürün içeriği akışı, her web mağazasındaki ürün ayrıntı sayfasını benzersiz hale getirir. Özetle e-ticaret mağazaları, yapay zeka odaklı ürün içeriğini doğrudan YOURAI tokenları ile ödeme yapan markalardan ve içerik oluşturuculardan oluşur.

YOUR AI Protokolü: E-Ticarette Devrim Yaratan Açık Kaynak Çözüm

Protokol, topluluk üyeleri tarafından oluşturulan ve sürdürülen açık kaynaklı bir sistemdir. Protokol, e-ticaret dünyasında içerik oluşturucuları, yapay zeka, depolama ve arama düğümleri, geliştiriciler, mağazalar ve e-ticaret platformları için yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Yaratıcı Araçlarla İçerik Oluşturuculara Destek

Markalar, mağazalar ve üçüncü taraf yaratıcılar, protokolün yaratıcı dApp’lerini kullanarak ürün içerik veritabanına katkıda bulunurlar. Bu sayede ürünlerini daha etkili bir şekilde tanıtabilirler. Aynı zamanda müşterilerine daha çekici ve faydalı bir alışveriş deneyimi sunabilirler.

Yapay Zeka ile Kişiselleştirilen İçerik

Protokol, yapay zeka modellerini kullanarak dünya genelindeki herkesin ürün içeriği oluşturmasını ve düzenlemesini sağlar. AI Picasso adı verilen bu teknoloji, içeriği kişiselleştirmek için ek bir katman olarak hizmet verir. Bu sayede her müşterinin benzersiz ihtiyaçlarına göre içeriği özelleştirir.

Güçlü Altyapı ile Depolama ve Arama Düğümleri

Protokol, depolama ve arama düğümlerini kullanarak AI destekli ürün içeriğini depolar, arar ve yayınlar. Öte yandan bu düğümler, çeşitli e-ticaret platformları için ürün işlemlerini yönetirken güçlü bir altyapı sağlarlar.

Geliştiriciler İçin Dağıtım DApp’leri

Geliştiriciler, YOUR Protokolü üzerinde dağıtım DApp’leri geliştirerek e-ticaret taraflarının protokolü kullanmasını sağlar. Bu sayede e-ticaret platformları ve mağazalar, müşterilerine en doğru ve kişiselleştirilen ürün içeriğini sunarlar.

YOURAI Protokolü, e-ticaret dünyasında daha etkili ve adil bir sistem sunarak geleceğin alışveriş deneyimini şekillendirir. Ayrıca daha fazla bilgi için YOURAI Protokolü web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YOURAI Nerden Alınır?

YOURAI’yi Gate.io borsasından alarak al sat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gate.io borsasına %20 konmisyon indirimli şekilde kaydolup bir çok fırsattan faydalanabileceğiniz kayıt linkimiz bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir