Kriptolar:
30302
Bitcoin:
$65.100
% 0.04
BTC Dominasyonu:
%54.7
% 0.16
Piyasa Değeri:
$2.34 T
% 2.51
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 65.100
BTC Dominasyonu:
% 54.7
Piyasa Değeri:
$2.34 T

Shiba Inu (SHIB) Twitter Hesabı Gizemli Video Yayınladı, Ne Anlama Geliyor?

Shiba Inu resmi Twitter hesabı, gizemli bir video klip yayınlayarak takipçilerinde merak uyandırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

2.1 milyon takipçisi olan Shiba Inu resmi Twitter hesabı, meme tokene çok sayıda referans içeren kısa bir klibin tanıtımını yayınladı. Video, yakın zamanda %180 oranında büyüme gösteren Shiba Inu’yu gelecekte ne beklediğiyle ilgili birçok ipucu içeriyor.

Sunulan teaserın ilk yarısında, kademeli olarak yanan ampullerden başka bir şey görünmüyor. Süreç daha çok gelecekteki bir sürümün veya bir ortaklığın ön sunumuna benziyor.

Büyük ampullerin olduğu sahneden hemen sonra ekran kararıyor. “W” ve “V” harflerinin tek bir sembolde birleştiğini görüyoruz. Her iki harf de Shiba Inu‘nun veya ekosisteminin ismini yansıtmıyor.

Shiba Inu Topluluğunun Tahminleri Neler?

Shiba Ağı uzun süredir yeni bir dönüm noktasına doğru ilerliyor ya da önümüzdeki günlerde bu dönüm noktasına ulaşacak. Yayınlanan video, projenin kullanıcıları ve yatırımcıları için hazırladığı anlamlı kutlamanın bir parçası olabilir.

Shiba Inu topluluğu, projenin bazı kripto paraları yakabileceğini, bir yarışma düzenleyebileceğini, yeni ürünler piyasaya sürebileceğini ya da SHIB tokenin güçlü düşüş trendini kırmasına yardımcı olacak duyuruları kullanabileceğini tahmin ediyor.

Diğer topluluk üyeleri ise projenin, Shiba Inu’nun gerçek hayattan bir müzik videosu veya klip sunumu yayınlamaya hazırlandığını tahmin ediyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir