Kriptolar:
30320
Bitcoin:
$65.550
% 0.15
BTC Dominasyonu:
%54.1
% 0.56
Piyasa Değeri:
$2.36 T
% 0.82
Korku & Açgözlülük:
64 / 100
Bitcoin:
$ 65.550
BTC Dominasyonu:
% 54.1
Piyasa Değeri:
$2.36 T

Shiba Inu (SHIB), Balina Adreslerinde Tutulan 2,3 Milyar Dolarla Yeni Bir Rekor Kırdı

Shiba Inu balinaları, düzeltmenin ortasında yeni alımlar yaptı. Balinalar şimdi daha fazla para tutuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

WhaleStats’a göre, piyasada %35’lik bir rallinin ardından Shiba Inu balinaları, nispeten kısa bir süre içinde toplamda 300 milyon dolardan fazla kripto para satın aldı. Şu anda, Shiba Inu balinaları 2,3 milyar dolardan fazla token tutuyor. Daha önce, aynı değer yaklaşık 1.8 milyar dolardı. Balina adreslerinden gelen güçlü satın alma faaliyeti, birkaç gün önce kripto para piyasası %15’lik bir düzeltmeden toparlanmaya başladığında ortaya çıktı.

Yukarıda bahsedilen olaylardan önce, balina seviyesindeki adresler 300 milyon dolardan fazla tokenden kurtuldu. Ardından SHIB değer kaybı yaşadı. Genellikle bir düzeltmeden sonra olduğu gibi, satın alma gücü piyasaya kayar ve bu da bugün Shiba Inu’da tanık olduğumuz gibi hızlı bir toparlanmaya yol açar.

Daha önce SHIB balinalarının ortalama konumunun %40’tan fazla arttığını ve bunun en büyük adreslerde başlayan ilk birikim sinyali olabileceği bildirilmişti. Shiba Inu pazarındaki mevcut ralli yavaş yavaş hızlanıyor. Token, yazının yazıldığı sırada son 24 saatte %35 oranında yükseliş yaşayarak 0,00005226 dolardan işlem görüyordu.

Güçlü piyasa performansına ek olarak, perakende traderlar da SHIB çiftlerindeki ortalama hacmin neredeyse %100 artarak 3,6 milyar dolara ulaşmasıyla SHIB’e yavaş yavaş giriyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir