Kriptolar:
30766
Bitcoin:
$65.047
% 2.35
BTC Dominasyonu:
%54.4
% 0.30
Piyasa Değeri:
$2.39 T
% 0.37
Korku & Açgözlülük:
69 / 100
Bitcoin:
$ 65.047
BTC Dominasyonu:
% 54.4
Piyasa Değeri:
$2.39 T

Robert Kiyosaki Bitcoin’deki Düşüşü Fırsata Çeviriyor

Robert Kiyosaki, Bitcoin'deki Düşüşü Fırsata Çeviriyor

Kişisel finans kitabı Zengin Baba Yoksul Baba yazarı ve Bitcoin yatırımcısı Robert Kiyosaki, güncel Bitcoin stratejisini açıkladı. Kiyosaki, mevcut durumda Bitcoin’in değer kaybetmesini fırsat olarak gördüğünü ve daha fazla Bitcoin alacağını belirtti.

Bitcoin fiyatının Pazartesi günü 63.000 doların altına düşmesiyle birlikte, Kiyosaki X hesabından büyük bir fiyat düşüşü yaşandığını ve bu durumun birçok yatırımcının satışa geçmesine yol açtığını vurguladı. Ancak kendisi, Bitcoin’in uzun vadeli potansiyeline inanarak, düşüş anlarında alım yapma stratejisini benimsediğini ifade etti.

Robert Kiyosaki - X Postu

Kiyosaki‘nin yatırım stratejisi, Warren Buffett‘ın uzun vadeli yatırım felsefesine benziyor: “Satın al ve elinde tut.” Bu yaklaşım, Kiyosaki’ye göre, Bitcoin gibi volatil piyasalarda uzun vadede kar sağlama potansiyelini artırıyor.

Kiyosaki, paylaşımın ikinci bölümünde, 2,5 milyon takipçisine “önümüzde zor zamanlar olduğunu” ve bu dönemde yeni varlıklar oluşturma stratejisini tercih ettiğini açıklayan Kiyosaki, şu anda hangi sektörde çalıştığını belirtmeden iki yeni start-up kurduğunu duyurdu.

Kiyosaki’nin yatırım çeşitliliği, sadece Bitcoin’e değil, altın ve gümüş gibi güvenli liman varlıklarına da aktif olarak yatırım yaptığını gösteriyor. Finansal guru, bu varlıkların hepsinin değerini koruyacağına ve yatırımcılara istikrarlı getiriler sağlayacağına inanıyor.

Son olarak, Kiyosaki’nin Eylül ayına kadar Bitcoin’in 300.000 doları bulabileceği yönündeki tahmini, onun kripto para birimine olan uzun vadeli güveninin bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Nvidia Hisseleri Düşüyor, Fetch.AI ve AGIX Yükseliyor

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir