Kriptolar:
29285
Bitcoin:
$64.603
% 0.63
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.68
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 2.46
Korku & Açgözlülük:
66 / 100
Bitcoin:
$ 64.603
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Ripple (XRP) Fiyat Analizi: Yükselmeye Devam Etmek mi İstiyor?

Son 24 saatte 1.25 doların üzerine çıkararak güçlü bir yükseliş ivmesi gördüğümüz XRP’de pozitif bir görünüm var. Cosmopolitan’dan Richard Adrian’ın teknik analizine göre XRP/USD paritesi önümüzdeki 24 saat içinde yükselmeye devam edebilir. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

XRP/USD paritesi, son 24 saatte 1.2192 dolar ile 1.2774 dolar arasında işlem gördü. Piyasadaki hacim ise %14 artarak 2.7 milyar dolara ulaştı ve XRP’yi 7. sıraya yerleştirdi. XRP 1.29 dolara kadar yükseldi ve şimdi 1.26 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Yükselmeye Devam Etmek mi İstiyor?

Analiste göre Ripple’ın yükseliş ivmesi hala güçlü. Ona göre bu, gün boyunca yükselmeye devam edebileceğini gösteriyor.

Kaynak: TradingView/richardmadrian

Ripple da bu hafta güçlü bir şekilde yükseliş yaşayan altcoinlerden biri oldu. 27 Ekim’deki büyük düşüşün ardından, Ekim ayının sonuna kadar sert bir geri dönüş ve ardından yaklaşık 1.10 dolarlık bir konsolidasyon yaşadı. Geçtiğimiz Çarşamba günü XRP 1.26 dolar ile yerel bir zirve oluşturarak yerini sağlamlaştırdı. Bu ise durumun boğaların kontrolü altında olduğuna dair iyi bir gösterge sağladı.

Son zirvenin ardından gerçekleşen düşüşler ise sınırlı kaldı. Dün gece 1.10 dolar seviyesine hızlı bir düşüş yaşasa da hızla toparlandı 1.29 dolar seviyesine kadar yükseldi. Analist ayrıca genel olarak satın alma baskısının güçlü kalmaya devam etmesi nedeniyle önümüzdeki 24 saat içinde daha fazla yükseliş görmenin olası olduğunu söylüyor.

Sonuç

Ripple fiyatı şu anda güçlü bir yükseliş trendinde yer alıyor. Dün 1.10 doların üzerinde sağlam bir dip oluşturmasının ardından son 24 saatte yükselmeye devam etti. Sonuç olarak, XRP/USD’nin önümüzdeki 24 saat içinde yükselmeye devam etmesi muhtemel görünüyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir