Kriptolar:
29292
Bitcoin:
$65.113
% 0.37
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 0.29
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 65.113
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Raoul Pal, Cardano (ADA), Solana (SOL) ve İki Popüler Altcoin’in Daha Yükseleceğini Düşünüyor

Kripto para topluluğu tarafından sıkı takip edilen isimlerden Raoul Pal, Cardano (ADA), Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Terra’nın (LUNA) bu boğa döngüsünde süper patlama yapacağını söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pal, yeni bir röportajda, Ethereum’un Haziran 2022’ye kadar sürecek ve potansiyel olarak ETH‘yi 40.000 dolara kadar itebilecek uzun bir boğa döngüsünden geçmesi olasılığından bahsetti. Pal, ETH parabolik bir büyüme görürse, diğer önde gelen layer 1 kripto varlıklarının patlama yapabileceğini söylüyor.

“Bence neredeyse kesin olarak Mart’a kadar ama muhtemelen yaza kadar, bu da bize daha önce gördüğümüzden daha yüksek fiyatlar ve farklı bir döngü yapısı sunacak. Yanılıyor olabilirim. Her şeyimle bahse girmiyorum. Ama bence böyle olabilir. Ağın benimsenmesi konusunda haklıysam, o zaman Solana, Terra, Avalanche, Cardano ve diğerleri gibi diğer katman-1’ler süper patlayıcı olacak.”

Pal, ayrıca şunları söyledi:

“Ama risk-ödül bazında, daha riskliler. Ethereum kadar derin bir ağ değiller. Benim için Ethereum, riske göre ayarlanmış bir bakış açısıyla dünyadaki en iyi seçenek olmaya devam ediyor.”

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir