Kriptolar:
30766
Bitcoin:
$64.580
% 1.97
BTC Dominasyonu:
%54.4
% 0.30
Piyasa Değeri:
$2.39 T
% 0.37
Korku & Açgözlülük:
69 / 100
Bitcoin:
$ 64.580
BTC Dominasyonu:
% 54.4
Piyasa Değeri:
$2.39 T

Pantera, Toncoin’e Yatırım Yapmak için Yeni Fon Oluşturuyor

Pantera

Pantera, The Open Network’ün (TON) Toncoin’ine özel olarak yatırım yapacak yeni bir fon için para topluyor ve bu tokena yaptığı geçmiş yatırımı iki katına çıkarıyor.

Pantera TON Yatırım Fırsatı” adı verilen fon, daha fazla TON tokeni satın almak amacıyla para toplamayı hedefliyor. Pantera’nın olası yatırımcılara gönderdiği bir e-postaya göre, fonun önümüzdeki yatırım turuna katılmaları için ilgililerin 21 Haziran’a kadar formla ilgilerini bildirmeleri isteniyor. Forma göre, her bir yatırımcının minimum yatırım miktarı $250,000 olarak belirlenmiş.

Pantera’nın yeni TON fonu, şirketin 2003’teki kuruluşundan bu yana yaptığı en büyük TON yatırımını takip ediyor. Pantera, yatırım koşullarını açıklamamış olsa da, e-postada yatırımın Mart ayında spot fiyatın önemli bir indirimle yapıldığı belirtiliyor. Pantera, Mayıs ayında yatırımı resmi olarak duyurmuştu.

İlginizi Çekebilir: BitFlyer, FTX Japan’i Satın Alıyor

Pantera’nın en son TON fonu girişimi, şirketin tokenin geleceği konusundaki iyimserliğini gösteriyor. Geçen ay Pantera ortağı Ryan Barney, “TON ağının hala erken aşamalarında olduğuna inanıyoruz ve Telegram kullanıcı tabanının ekosistemi ve yeni özellikleri benimsemesini görmekten heyecan duyuyoruz” dedi.

Başlangıçta Telegram Open Network olarak bilinen TON blok zinciri, ilk olarak Telegram tarafından tanıtıldı. Ancak 2019’da ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Telegram’ın token satışlarının -Grams olarak bilinen- federal menkul kıymet yasalarını ihlal ettiğini iddia etmesi üzerine şirket projeden çekildi. Telegram ve bağlı kuruluşu TON Issuer Inc., 2020’de $18.5 milyonluk bir sivil ceza ödemeyi ve yatırımcılara yaklaşık $1.2 milyar geri ödemeyi kabul etti.

Telegram, TON blok zincirini desteklemeye devam ederken, açık kaynak topluluğu projeyi kendi başına geliştirmeye devam etti. Mesajlaşma devi, bu yılın başlarında platform yöneticileriyle %50/%50 gelir dağılımına sahip ve yalnızca TON tokeni ile ödeme yapılacak bir reklam gelir paylaşım mekanizmasını tanıttı.

 

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir