Kriptolar:
29292
Bitcoin:
$64.800
% 0.82
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 0.29
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 64.800
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Meme AI (MEMEAI) Coin Yüzde 80 Yükseldi

Meme AI (MEMEAI) fiyatı, günlük işlem hacmi %1000 artarak yatırımcıların yoğun ilgisiyle birlikte yükselişe geçti.

Meme coin çılgınlığının ortasında, Meme AI (MEMEAI) coin’i son 24 saat içinde %80’lik bir artış kaydetti. Yazı yazılırken, Meme AI coin’i 0.0234 dolarlık bir fiyattan ve 3.86 milyon dolarlık bir piyasa değerinden işlem görüyor. Ancak, Şubat ayı ortasında ulaştığı 0.012 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden hala %50 daha düşük seviyede işlem görüyor.

Meme AI (MEMEAI) Nedir?

Memlerin giderek artan etkisine yanıt olarak, MEME AI adlı yeni bir platform ortaya çıktı ve kullanıcılara yaratıcılıklarını serbest bırakmalarını ve meme oluşturma becerilerini bir üst seviyeye taşımalarını sağlıyor.

Elon Musk’ın yakın zamanda memelerin etkisini kabul etmesinden ilham alan MEMEAI, yapay zeka (AI) ile meme oluşturmayı birleştiren yenilikçi bir çözüm sunuyor. Platform, kullanıcıların humorlu ve ilgi çekici meme’ler oluştururken aynı zamanda non-fungible token’lar (NFT) dünyasını keşfetmelerine olanak tanıyan bir yapay zeka meme oluşturucu ve bir NFT pazar yeri sunuyor.

MEME AI COIN, geleneksel bir meme oluşturucunun ötesine geçerek, algoritmaların insan nüanslarını öğrenerek ve onlarla etkileşim kurduğu teknoloji ve komedinin bir füzyonunu temsil ediyor. MEME AI’ı kullanarak kullanıcılar, teknolojik yeniliği mizahla sorunsuz bir şekilde harmanlayan benzersiz ve eğlenceli bir deneyime girebilirler.

Meme AI coin’i, son zamanlarda güçlü bir çıkış yakaladı ve tam olarak 0.0056 dolarlık direnç seviyesinde bulunuyor. Ayrıca, CoinMarketCap verilerine göre MEMEAI için günlük işlem hacmi, %1000’in üzerinde bir artışla neredeyse 46 milyona ulaşarak yatırımcıların yoğun ilgisini gösteriyor.

Yapay Zeka Destekli Meme Coin’ler Revaçta

Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), BONK, PEPE ve diğerleri geçen hafta büyük ralliler yaşarken, meme coin’ler son dönemlerin popüler konusu oldu. Ancak, en önde gelen meme coin’leri bir konsolidasyon aşamasına girerken, yapay zeka destekli meme coin’leri şu anda merkez sahnede yer alıyor.

Meme AI coin’i şu anda bu alanda yükselişe öncülük ediyor. Şu anda Meme AI’ın popülaritesiyle rekabet eden bir proje ise Sponge V2. Adından da anlaşılacağı gibi, Sponge V2, 2023 yılında ilk kez ortaya çıkan Sponge adlı projenin yükseltilmiş bir yinelemesidir.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir