Kriptolar:
30681
Bitcoin:
$63.906
% 1.48
BTC Dominasyonu:
%53.8
% 0.02
Piyasa Değeri:
$2.34 T
% 1.17
Korku & Açgözlülük:
61 / 100
Bitcoin:
$ 63.906
BTC Dominasyonu:
% 53.8
Piyasa Değeri:
$2.34 T

Geçtiğimiz Hafta (15 Kasım-21 Kasım) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) Ulaşan Kripto Varlıklar

Cryptorank verilerinden edinilen bilgilere göre 15 Kasım-21 Kasım tarihleri arasında tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH), KuCoin Token (KCS), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA), Gala (GALA), Avalanche (AVAX) ve Crypto.com Coin (CRO) ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında geçtiğimiz hafta yaşanan hareketlilikle birlikte ATH yapan altcoinler sırasıyla şu şekilde;

  • KuCoin Token (KCS)
  • The Sandbox (SAND)
  • Decentraland (MANA)
  • Gala (GALA)
  • Avalanche (AVAX)
  • Crypto.com Coin (CRO)

KuCoin Token (KCS): KuCoin borsasının kendi çıkardığı token olan, KuCoin dünyanın en meşhur merkezsiz borsalarından biridir. Hisse mantığı ile çalışan Kucoin, Ethereum ağında çalışan bir ERC-20 tokenidir ve çoğu Ethereum cüzdanı tarafından desteklenir. KuCoin Token, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 15 Kasım 2021 tarihinde 27,74 dolarla ulaştı. 8 piyasa ve 6 borsada işlem yapan KuCoin Token’in en aktif borsası KuCoin’dir.

The Sandbox (SAND): Sandbox, merkezi olmayan bir sanal oyun dünyasını çalıştıran Ethereum üzerinde çalışan bir yazılımdır. Sandbox özünde, oyuncuların LAND adı verilen dijital arazileri satın alabilecekleri ve diğer kullanıcılarla paylaşmak için bunların üzerinde deneyimler oluşturabilecekleri bir oyundur. Sandbox tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 18 Kasım 2021’de 4,69 dolarla ulaştı. 54 piyasa ve 38 borsada işlem gören The Sandbox’un en aktif borsası Binance’dir.

Decentraland (MANA): Kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanıyan, Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen dünyanın ilk merkezsiz sanal gerçeklik platformu olan Decentraland, ana özelliklerinden biri, sanal gerçekliğinde arazi satın alma ve üzerine inşa etme yeteneğidir. Decentraland, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 19 Kasım 2021’de 4,32 dolarla ulaştı. 80 piyasa ve 47 borsada işlem gören Decentraland’ın en aktif borsası Binance’dir.

Gala (GALA): Blockchain oyunlarından oluşan, ekosistem oluşturmayı amaçlayan bir GameFi platformu olan Gala Games, tek bir oyun değil, daha çok eğlenceyi önceleyen ve arka planda blockchain olan bir dizi farklı oyun sunar. Gala, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 21 Kasım 2021’de 0,483 dolarla ulaştı. 19 piyasa ve 12 borsada işlem gören Gala’nın en aktif borsası Binance’dir.

Avalanche (AVAX): Merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulamaları, dijital varlıklar, alım satım platformları ve benzeri servisler için altyapı sağlayan blok zinciri projesidir. İsteyen herkese yeni bir blok zinciri geliştirmeye gerek kalmadan, merkeziyetsiz platform üzerinde kendi blok zincirini, dijital varlığını ya da kripto varlığını üretme imkanı verir. Avalanche, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 21 Kasım 2021’de 146 dolarla ulaştı. 41 piyasa ve 25 borsada işlem gören Avalanche’ın en aktif borsası Binance’dir.

Crypto.com Coin (CRO): Finans hizmetleri şirketi Crypto.com tarafından geliştirilen, merkeziyetsiz ve açık kaynaklı blockchain ağı “Crypto.com Chain”in yerel dijital para birimidir. “Herkesin cüzdanına kripto para dahil etme” hedefiyle çalışan geliştiriciler, 2018 yılının sonunda CRO para birimini piyasaya sürdü. Crypto.com Coin, tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) 0.784 dolarla ulaştı. 40 piyasa ve 30 borsada işlem gören Crypto.com Coin’in en aktif borsası Upbit’tir.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir