Kriptolar:
29292
Bitcoin:
$65.790
% 0.90
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 0.29
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 65.790
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Kripto Para Piyasası Hakkında Uyarıda Bulundu

Mike Novogratz, Bitcoin’in 2022’nin başlarında yükselmesini beklemiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para devi Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, kripto para birimlerinin 2022’ye sert bir başlangıç yapmasını bekliyor. CNBC ile gerçekleştirdiği bir röportajda konuşan popüler isim, kripto paraların bir yükseliş senaryosu haricinde “yatay” veya “aşağı” doğru hareket edebileceğini dile getirdi.

Novogratz ayrıca, pazara duyulan aşırı ilginin bir işareti olarak NFT çılgınlığından bahsetti. Bunun da ötesinde, birçoğunun emlak satın almak için vergi ödemesi veya bir miktar kar alması gerekeceğini söyleyen ünlü isim orta vadede ise kripto para piyasasının durumu hakkında endişelenmediğini çünkü sürekli olarak insanların bu alana giriş yapmaya hazırlandığını gördüğünü söyledi.

Novogratz’a göre Bitcoin fiyatında boğalar muhtemelen 42.000 dolarlık önemli destek seviyesini tutabilecek.

Popüler isim ayrıca kripto paralar dışında hisse senetlerinin Aralık ayında zayıf performans göstermesini ve Ocak ayına ezici bir başlangıç yapmasını bekliyor.

Merkeziyetsiz Finans İçin Önemli Bir Yıl

Yatırımcılar 2021’de merkeziyetsiz finans projelerine pek ilgi göstermese de Novogratz gelecek yıl işlerin değişmesini bekliyor. Galaxy Digital patronu, DeFi’nin 2022’de büyük olasılıkla hüküm süreceğini söyledi. Novogratz ayrıca sektörün düşük performansını, düzeltilebileceğine inandığı “müşterini tanı” sorunlarına da bağlıyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir