Kriptolar:
30349
Bitcoin:
$64.258
% 0.81
BTC Dominasyonu:
%54.0
% 0.22
Piyasa Değeri:
$2.34 T
% 1.02
Korku & Açgözlülük:
63 / 100
Bitcoin:
$ 64.258
BTC Dominasyonu:
% 54.0
Piyasa Değeri:
$2.34 T

En Az Ne Kadarlık Bitcoin Alınabilir ?

Minimum Ne Kadarlık BTC Alabilirim?

Özellikle piyasaya yeni giren yatırımcıların çokça karıştırdığı konulardan birisi Bitcoin’in pahalı olduğu ve ne kadar miktar alınması gerektiği konusundaki yanlış düşüncedir. Bitcoin’de alım sınırı yoktur. Eğer 1 Bitcoin alacak paranız yoksa 10 TL’ye denk gelen bitcoin de alabilirsiniz.

Özetle, istediğiniz para miktarı ile BTC alabilirsiniz, illa tam 1 BTC veya üstünü almak zorunda değilsiniz. Videomuzda Nasıl en az miktarda bitcoin alınabileceğinden ve Kripto Paralarda yatırım tavsiyelerinden bahsettik .
Binance %20 İndirimli Kayıt: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=J6FAQG4E

https://youtu.be/x7EA2rtQMaU

Arkadaşlar merhaba , bugün sizlere en az ne kadarlık bitcoin Alınır sorusunu uygulamalı olarak anlattım ayrıca başka konulara da değindim . 3 dakika dan nasıl bitcoin alınır? Bitcoin nasıl alınır? bitcoin almak için uygun zaman ve yer. Kripto paralarda yatırım Stratejileri

Minimum ne kadar bitcoin alabilir? Sorusu yakın çevremde ve yeni başlayan insanların bana en çok sorduğu sorulardan biri. Btctürk borsasının kurulduğu 2013 ten itibaren yani 7 yıl boyunca her ay 100 tl’lik bitcoin almış olsaydınız, şu an elinizde 550000 tl para olacak. Her ay maaşlarından kestiğiniz 100 lira 7 yıl boyunca 9000 lira ediyor ve o 9.000 liramız şu anda 550000 lira etmiş olacaktı. Ve insanlar bana sordu ki 100 tl’lik bitcoin nasıl alabilirim? Her ay 100 liralık da almak zorunda değilsiniz. En az 10 lira olacak şekilde bitcoin alabilirsiniz. Ben bu işlemler için btc türkpro borsasını kullanacağım arkadaşlar. Fakat siz paribu tr binance.com, gibi başka borsalarda kullanabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercih meseleniz. Btc türk borsasına gelelim. Buraya geldik arkadaşlar. Bitcoin fiyatı şu anda yaklaşık 93000 tl. 12.000 dolara yakın arkadaşlar bitcoin çok pahalı olduğu için bitcoin ile yeni tanışan insanlar 93.000 lira. Ben nasıl vereyim çok pahalı bu artık beni aşar. Ben en iyisi başka yatırım araçlarına yöneliyor, tarzı düşünceleri gidiyorlar. Halbuki biz bir bitcoin almak zorunda değiliz. 10 liralık bitcoin alabiliriz, 100 liralık dalabiliriz, bitcoin değil alt koinler de alabiliriz. Sadece bitcoin yok ve sadece bir bitcoin alınmak zorunda değil. Çok küçük miktarlarda bitcoin alabiliriz. Bitcoin çok ufak miktarlarda bile alım yapılabilir. Şimdi size bunu göstereceğim. Öncelikle btcürkpro borsasına nasıl para aktarırız? 10 lira, 20 lira, 100 lira, 1000 lira şimdi ondan bahsedeyim. Şurada yatır kısmına geliyorsunuz ve para yatırma kısmında havale eft seçeneği var. bir de papara seçeneği var. Eğer siz hafta içi mesai saatleri içinde bitcoin almak isterseniz. Havale eft seçeneğini kullanabilirsiniz. Fakat benim gibi gece bir de para aktarmak isterseniz bu seferde papara seçeneğini kullanabilirsiniz. . Bu arada paradan yatırımın en az limiti 10 lira ve btctürk de en az işlem yapabilmeniz için borsaya 10 lira atmanız lazım. Yani en az ne kadar bitcoin alabilir sorusunun cevabı 10 lira oluyor aslında.

Size eft havale ile yapmaya göstereyim. Şurada eft havale kısmından btctürk ün anlaşmalı olduğu akbank, denizbank, fibabank, vakıfbank ve ziraat bankası yani toplam 5 bankadan bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mesela akbank seçelim havale eft diyelim ve kullandığınız bankanın mobil aplikasyona girerek. Para yatırma para çekme kısmından burada para yatırılacak ki bana btctürk ibanını girerek hesap adına bunu yazarak çok kolay bir şekilde para aktarmanızı yapabiliyorsunuz. Komisyonsuz bir şekilde gayet avantajlı. Yani bu kripto para borsalarını dijital banka olarak düşünebilirsiniz. Siz bankalardan hisse senetleri alıyorsunuz. Buradan da kripto para alıyorsunuz. Bu arada siz kaydolurken sizden kimlik bilgilerinizi isteyecek. Siz bankaya gittiğinizde kimlik bilgilerini istiyor. Çünkü devletin denetlediği bir kurum olduğu için burası da devletin denetlediği kurum ve sizden kimlik bilgilerinizi almaları gayet normal. bir durum bu şekilde Türk Lirası yatırabilirsiniz.

Bitcoin Birimi Satoshi Nedir ? Satoshi Nakamato Kimdir ?


Şimdi size satoshi kavramından bahsetmek istiyorum. Satoshi dediğimiz şey bitcoin in en küçük para birimidir. ismi nerden geliyor? Ondan da bahsedeyim. ismi bitcoin’in yaratıcısı dan geliyor arkadaşlar. Satoshi nakamoto isimli bir şahıs veya şahıslar bir ekipte olabilir. Anonim, 2008 yılında bitcoin yaratıyorlar. Bitcoin yaratan kişinin adı da satışı nakamoto takma adı veya gerçek adı satışı nakamoto. bir satoshi bir bitcoin’in 100 milyonda birine eşittir ve satoshi bitcoin in bir alt değeri olarak düşünebilirsiniz. Yani mesela bir tl var, bir de bir kuruş var. Veya 1 $ var bide 1 cent var bu tarz düşünebilirsiniz.

Bize bu video asıl çekmem deki amaç bitcoin çok ufak miktarlarda bile alım yapabilirsiniz. Yani düzenli olarak maaşınız da bitcoin veya altcoinler alabilirsiniz. Hala da ben yükseleceğini düşünüyorum. Daha fazla değerli olacak bitcoin artmasının bir çok sebebi var bunu diğer videolar da anlatmıştım. instagram Postunda da paylaştığım gibi ve uzun vadede bitcoin kazandıracağını düşünüyorum. Yani elinizde dolar altın almak yerine gelin bitcoin alın. Daha büyük, daha vizyonlu düşünmenizi tavsiye ediyorum. Şuan bitcoin aslında kazandıracağını kazandırdı diyebilir miyiz diyemeyiz. Fakat ben bitcoin yerine sizin altcoinler den biriktirmenizi tavsiye ederim. Her ay gelip 100 liralık bitcoin alacağınıza her ay gelip 100 liralık. Tron alın bir ay gidin Algorand alın yani sağlam altcoinleri birktirin her ay ki maaşlarınızla . Sadece bitcoin yok arkadaşlar. Btc türkpro borsasının listelediği koinler güvenilirdir. Burada trx var. Litecoin var link var avax var bu coinların hepsinin arkasında güzel teknolojik olaylar var.  

Altın sizi zengin eder. Bitcoin ise milyoner. Yani 2010 yılında zaten bunu uygulayanlar şu an çok başka. bir hayat yaşıyorlar. Bizim için de imkansız değil. Yani bitcoin şu an bizi milyoner eder mi? Bu tartışılır fakat bizi milyoner edecek altcoin ben olduğuna eminim. Önemli olan fırsatları kovalamak, sürekli piyasanın içinde olmak, yani kaldıraçlı işlemlerde parayı batırıp sıfırlarsanız yeni fırsatlardan yararlanamazsınız. Instagram da dediğim gibi takip edebilirsiniz. @coinmuhendisi Kendinize iyi bakın, bol kazançlar.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir