Kriptolar:
29285
Bitcoin:
$64.807
% 0.83
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.68
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 2.46
Korku & Açgözlülük:
66 / 100
Bitcoin:
$ 64.807
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Dogecoin (DOGE) Kurucu Ortağı Markus, Bazı Kripto Paralar Etrafında Oluşan Sahte Coşkuyu Eleştirdi

Dogecoin’in (DOGE) kurucu ortağı, bir tweet’te bazı kripto paralar etrafında dönen coşkuyu eleştirmeye başladı, Tesla CEO’su da bu hype’a karşıymış gibi onu destekledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dogecoin kurucularından Billy Markus, bazen kripto para birimlerini çevreleyen ve hızla zengin olmak isteyen insanlar tarafından kullanılan taktiği eleştirmek için Twitter’da bir açıklamada bulundu. Elon Musk da destek tweeti attı.

Markus, bu “çabuk zengin olmayı planlayan insanlar” hedeflerlerine ulaşmak için kripto paralarını hemen terk ettikleri için hype’ın uzun sürmediğini söylüyor. Ona göre bu insanlar yeni bir hype dalgasının geldiğini gördüklerinde, onu da alıyor.

Markus, kriptoya veya gelecekte şimdi olduğundan daha değerli olması gereken herhangi bir varlığa sahip olmak için buna değer eklenmesi gerektiğini söylüyor. Tesla CEO’su Elon Musk da Markus’un ifadelerinin ardından sık sık olduğu gibi, bir yorumla devreye girdi ve ona destek oldu.

Kripto topluluğundaki bazı kişiler, konu en popüler meme kripto para birimi Dogecoin olduğunda Elon Musk’ın da bu tip bir hype taktiği izlediğini söylüyor. Bilindiği üzere Musk, geçtiğimiz aylarda DOGE hakkında konuştuğunda, DOGE tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,7376 dolara yükselmişti.

ABD Senatosu adayı Shannon Bray, bu insanlardan biri. Elon Musk’ın yukarıda bahsedilen tweetine yorum yapan Bray, hem Elon’u hem de annesi Maye Musk’ı hype yaratmakla suçladı.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir