Curve Finance (CRV), 50 Milyon Dolarlık Satış Kime Yapıldı?

Son Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2023 10:46:38
Curve,Curve finance,CRV,crv hack,crv swap

Curve Finance (CRV) kurucusu Michael Egorov’un 50 Milyon dolarlık likitide satışlarının detayları ortaya çıktı.

Nansen araştırma analisti olarak görev alan Sandra Leow, Egorov’un Curve DAO (CRV) tokenlerinin kimlere satıldığının listesini açıkladı. Egorov, toplamda 50 milyon dolarlık CRV tokenini ortalama 0,40 dolardan satışa sunmuş, bu hamlesi kripto dünyasında büyük endişe uyandırmıştır. Ancak, satış işlemi, üç ile altı aylık bir hak ediş sözleşmesi ile sınırlıdır. Bunun yanı sıra, CRV fiyatı 0,80 dolara ulaşırsa, Egorov satışı tamamlayabilir. Kripto topluluğu, bu gelişmeleri yakından takip etmektedir.


İçeriklerimizden anında haberdar olmak için bizleri Google News üzerinden takip edebilirsiniz!


Listede Önemli İsimler Var

Nansen araştırma ekibinden Sandra Leow, sosyal medyada tanınan isimlerin Egorov’un likidite kaynaklarına yönelik paylaşımlarını duyurdu. Ancak, birçok kaynağın cüzdan adresleriyle birlikte kimlere ait oldukları henüz tespit edilemedi. Listede özellikle dikkat çeken isimler Tron (TRX) blockchain’inin kurucusu Justin Sun ve DWF Labs oldu. Justin Sun’ın 5 milyon dolarlık Curve (CRV) alımı yaptığı bilgisini paylaşıldı, aynı şekilde DWF Labs’ın da toplamda 2,5 milyon dolar değerinde CRV satın aldığı bilgisi halkile paylaşıldı.

Curve Finance kurucusu Michael Egorov’un likidite kaynaklarına ilişkin durum şu an için belirsizlik içinde. CRV adına yaşanan problemlerin devam etmesi, özellikle swap havuzu ve sektördeki diğer alanları olumsuz etkileyecektir. Bu da kripto dünyasında sürekli bir likidite arayışını beraberinde getiriyor. CRV krizinin Bitcoin fiyatında geri çekilmelere yol açtığı görülüyor ve bu durum, kripto topluluğu tarafından yakından izleniyor.

Gelecekteki gelişmeler ve alınacak önlemler, CRV’nin geleceği hakkında büyük bir merak uyandırıyor. Egorov ve Curve Finance ekibinin aldığı adımlar ve sektördeki diğer oyuncuların tepkileri, kripto piyasalarında önemli etkiler yaratabilir. Tüm gözler bu konuda olacakken, kripto dünyasındaki değişimler ve gelişmeler yakından takip edilmeye devam edilecektir.


İlginizi Çekebilir:MicroStrategy, Bitcoin Yatırımını Arttırmayı Planlıyor!


 

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir