Kriptolar:
29790
Bitcoin:
$70.202
% 1.29
BTC Dominasyonu:
%53.1
% 0.69
Piyasa Değeri:
$2.59 T
% 1.64
Korku & Açgözlülük:
76 / 100
Bitcoin:
$ 70.202
BTC Dominasyonu:
% 53.1
Piyasa Değeri:
$2.59 T

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin

CoinGecko verilerine göre en çok aranan 5 token sırasıyla Taboo Token (TABOO), Rich Quack (QUACK), Decentraland (MANA), UFO Gaming (UFO) ve The Sandbox (SAND) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto varlık piyasasında yaşanan hareketlilikle beraber en çok aranan 5 token şu şekilde:

  • Taboo Token (TABOO)
  • Rich Quack (QUACK)
  • Decentraland (MANA)
  • UFO Gaming (UFO)
  • The Sandbox (SAND)

Taboo Token (TABOO): TABOO, tüm katılımcıların tamamen kilitli bir likidite havuzuna sahip tamamen güvenli bir ekosisteme katılmalarına olanak tanıyan, mutlak sağlamlık güvenliğine sahip topluluk tarafından yürütülen bir projedir. Yetişkinlere yönelik bir NFT ve Akışlı medya projesi olan TABOO, son derece özel içerikte uzmanlaşmak için Enjin Coin Pazar Yeri Geliştiricileri tarafından yaratılıp kullanıma açılmıştır. Projenin yerel kripto para birimi TABOO Tokendir. CoinGecko’da en çok arananlarda en başta yer alan Taboo Token, 7 günde %23.7 oranında, son 24 saatte %11.6 oranında yükselerek 0,01517329 dolardan işlem görmektedir.

Rich Quack (QUACK): Yerleşik %100 işlem ücretine sahip %10 deflasyonist token QUACK tarafından yönetilen, gizli olarak başlatılan bir topluluk platformudur. %10’luk ücret ayrıca %5 Güvenli Otomatik Çiftlik’e bölünür, bu daha sonra token sahiplerine yeniden dağıtılır ve diğer %5’i Otomatik LP ve bir Balina Önleme özelliği için ayrılır. Tokenin deflasyonist doğasıyla, Sahipler yalnızca elde tuttukları için AutoFarm ile ödüllendirilir. AutoFarm, insanlar tokeni her satın aldığında veya sattığında vergilendirilen %5 İşlem ücretinden gelir. Karadelik, katlanarak artan bir fiyat tabanı oluşturarak dolaşımdaki toplam arzı emmeye devam eder. CoinGecko verilerine göre en çok aranan coinler arasında yer alan Rich Quack, son 24 saatte %140.3 oranında artış göstererek 0,000000000663 dolardan işlem gördü.

Decentraland (MANA): Decentraland, ağına dahil olan kullanıcılara çeşitli içerikler üreterek kazanç elde etme imkânı sunan Ethereum tabanlı bir platformdur. Ağın yerel token’ı MANA’dır. MANA, blokzincir projelerine yaptığı yaratıcı dokunuşlarla bilinen Ariel Meilich ve Esteban Ordano ortaklığında hayata geçirildi. Meilich platformun içerik ve tasarım kısmıyla ilgilenirken, Ordano teknolojik altyapısı üzerine çalışmalar yaptı. Decentraland, son 24 saat içerisinde %131 oranında yükseldi. 3,46 dolardan işlem gören Decentraland, CoinGecko’da en çok arananlarda yer aldı.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

CoinGecko’da En Çok Aranan 5 Altcoin” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir