Kriptolar:
30694
Bitcoin:
$66.821
% 0.38
BTC Dominasyonu:
%54.2
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.45 T
% 0.76
Korku & Açgözlülük:
74 / 100
Bitcoin:
$ 66.821
BTC Dominasyonu:
% 54.2
Piyasa Değeri:
$2.45 T

Binance Blockchain Haftası Dubai 2024 Yaklaşıyor: İndirimli Bilet Şansı!

Binance

Binance, iki gün sürecek Binance Blockchain Haftası Dubai 2024 konferansının 30/10/2024 – 31/10/2024 tarihlerinde Dubai Coca-Cola Arena’da gerçekleştirileceğinin duyurusunu yaptı.

Binance Blockchain Haftası Dubai 2024’ün Teması 

Binance yaptığı açıklamada bu yılki etkinlik momentum temasının ele alınacağına değindi. ”Momentum, yalnızca zorlukların üstesinden gelmemizi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bizi en büyük başarılarımıza da yönlendirerek sektörümüzü ileri taşıyor. Bu tema sektörümüzün mevcut durumunu, aştığımız engelleri ve momentumun bizi nereye götüreceğini ele alıyor.”

Ayrıca ”Sektörün genişlemesi birkaç soruyu da beraberinde getiriyor: Pozitif değişimin arkasındaki güç olmaya nasıl devam edebiliriz? Kripto paraların temel değerlerini nasıl koruyabiliriz? Değişen yasalar ve düzenlemelere nasıl uyum sağlayabiliriz?” diye ekledi.

İndirimli Erken Dönem Biletleri Nasıl Alınır?

  • Katılımcılar, bilet portalına giderek erken dönem biletlerini satın alabilir. Erken dönem biletleri stoklarla sınırlıdır. 

  • Bilet fiyatları 99 USD‘den (%5 KDV hariç) başlamakta ve genel giriş bilet fiyatına kıyasla %80’in üzerinde indirimli olarak sunulmaktadır.
  • Erken dönem indirimli biletlerin satışı ilk gelen alır esasında yapılacak, ardından biletler normal fiyattan satışa sunulacaktır.

Coin Muhendisine  Özel İndirim!

Bilet fiyatları 600 USD’den erken satışa özel 99 USD’ye inmiştir. Ayrıca 99 USD ödemek yerine Coin Muhendisinine özel HKGAIZNO koduyla %10 ekstra bir indirimli bilet sahibi olabilirsiniz.

Coin Muhendisi Özel Kod: HKGAIZNO

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir