Kriptolar:
30746
Bitcoin:
$66.811
% 0.17
BTC Dominasyonu:
%54.1
% 0.38
Piyasa Değeri:
$2.40 T
% 2.55
Korku & Açgözlülük:
71 / 100
Bitcoin:
$ 66.811
BTC Dominasyonu:
% 54.1
Piyasa Değeri:
$2.40 T

24 Saatte En Çok Artış Gösteren 5 Altcoin 17 Kasım 2021

Coingecko verilerine göre piyasa değeri açısından ilk yüz kripto para birimi arasından son 24 saat içerisinde en çok artış gösteren 5 altcoin The Sandbox (SAND), IOTA (MIOTA), Crypto.com Coin (CRO), WAX (WAXP) ve Avalanche (AVAX) oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasında son 24 saatte yaşanan hareketlilikle beraber en çok yükselen 5 altcoin sırasıyla şu şekilde:

  • The Sandbox (SAND)
  • IOTA (MIOTA)
  • Crypto.com Coin (CRO)
  • WAX (WAXP)
  • Avalanche (AVAX)

The Sandbox (SAND): The Sandbox, oyuncuların dizayn, paylaşım ve oyun için varlıkları satabilme yetkisine sahip olduğu, kullanıcılar tarafından yönetilen merkeziyetsiz bir sanal dünyadır. The Sandbox’da oyuncular, inşa ettikleri oyun deneyimlerini Ethereum Blokzincir’i üzerinde SAND token aracılığı ile paraya dönüştürebilir. The Sandbox, son 24 saat içerisinde %36.7 oranında yükselerek 3,49 dolardan işlem gördü.

IOTA (MIOTA): IOTA coin, nesnelerin interneti (IoT) sektörüne yönelik faaliyet gösteren, ölçeklenebilir, merkezsiz, modüler ve işlem ücreti olmayan bir kripto paradır. Bu kripto paranın sahip olduğu özellikler arasında, Tangle adı verilen teknoloji dikkat çekiyor. IOTA, son 24 saatte %19 oranında yükselerek 1,44 dolardan işlem gördü.

Crypto.com Coin (CRO): Finans hizmetleri şirketi Crypto.com tarafından geliştirilen, merkeziyetsiz ve açık kaynaklı blockchain ağı “Crypto.com Chain”in yerel dijital para birimidir. “Herkesin cüzdanına kripto para dahil etme” hedefiyle çalışan geliştiriciler, 2018 yılının sonunda CRO para birimini piyasaya sürdü. Crypto.com Coin, son 24 saat içerisinde %21.7 oranında artış göstererek 0,506059 dolardan işlem gördü.

WAX (WAXP): İlgisi olduğu her e-ticaret sitesinin işlemlerini daha hızlı, daha basit ve daha güvenli hale gelebilmesi için üretilen bir Blockchain projesi olarak kendini tanıtan Wax, ilk olarak 2017 yılında piyasaya girerek e-ticaret siteleri için hazırlanan blok zinciri teknolojisi olarak hizmet verir. WAX, son 24 saatte %14.7 oranında yükselerek 0,851280 dolardan işlem gördü.

Avalanche (AVAX): Merkeziyetsiz finansal varlıklar, finans uygulamaları ile kripto varlık işlem platformları ve hizmetler için güvenli, pratik, ölçeklenebilen bir yapı sunmak amacıyla oluşturulmuş bir ağdır. Avalanche, izin gerektiren ve gerektirmeyen blok zincirlerin tek bir ağ üzerinden çalışabilmesini mümkün hale getirir. Avalanche, son 24 saat içerisinde %16.7 oranında artış göstererek 102,80 dolardan işlem gördü.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir