2 Analist, Altcoin Portföylerini Paylaştı: İşte Listedeki 18 Coin!

Yayınlanma Tarihi: 04 Ocak 2022 20:24:07

Popüler Twitter analistleri 2022 hedefli altcoin sepetlerini paylaştı. Bu yazıda, Paradotor ve Erhan Ünal’ın 4 Ocak tarihli portföy güncellemelerine ve beklentilerine göz atalım.

Popüler analistler altcoin portföylerini paylaştı

770 bin Twitter takipçili Paradotor, HOT, CSPR, RACA ve 6 altcoin’den oluşan 2022 sepetini ve maliyetlerini paylaştı. coinmuhendisi.com olarak aktardığımız, Paradotor’un aşağıdaki altcoin’lere yönelik geçmiş fiyat tahminlerine buradan göz atabilirsiniz. Listede yer alan ve analistin uzun süredir üzerinde durduğu Swipe (SXP) ise 30 Aralık’ta Binance yatırımıyla gündeme geldi. Bu gelişmeye SXP fiyatı %30’luk tepki verirken, kazandığı ivmeyi 1.90 dolar civarında sürdürüyor.

423 bin Twitter takipçili Erhan Ünal’da bazı fan token’leri içeren altcoin sepetini paylaştı. Analistin listesinde ENS, MBOX ve SLP gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren altcoin projeleri yer alıyor. Gelin, iki analistinde portföyünde bulunan altcoin projelerinin son fiyat hareketleriyle sonlandıralım.

  • Auto (AUTO), BSC tabanlı Autofarm protokolünün yerel yardımcı programı ve yönetişim token’idir. AUTO şu anda piyasa değeri sıralamasında 707. kripto para birimi ve 1,052.27 639.34 dolardan işlem görüyor.
  • BakeryToken (BAKE), BSC ağına dayanan merkezi olmayan bir otomatik piyasa oluşturma (AMM) protokolüdür. BAKE şu anda 8.48 dolar ATH’sinin %86 altında 1.18 dolardan işlem görüyor.
  • NewsCrypto (NWC), kapsamlı bir dizi indikatör, eğitim kaynağı ve eğlence sunan NewsCrypto ekosisteminin yerel token’idir. NWC 2.24 dolar ATH’sinin %81 altında 0.4124 dolardan işlem görüyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir