Kriptolar:
29928
Bitcoin:
$67.654
% 0.27
BTC Dominasyonu:
%52.5
% 0.26
Piyasa Değeri:
$2.56 T
% 1.50
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 67.654
BTC Dominasyonu:
% 52.5
Piyasa Değeri:
$2.56 T

ZKSwap V3 Testnet Kullanıcılarına 50.000 ZKS Veriyor

Tamamen yeni görünümlü Uygulama arayüzü, NFT desteği, optimize edilmiş verimlilik ve çoklu zincir desteği ile gelen ZKSwap v3.0 test ağı yükseltmesini kutlamak için 50.000 ZKS token’ı verecek. 1 Aralık 2021 10:00’da Ethereum test ağında başladığında yeni platformu deneyen kullanıcılar, ödülleri paylaşmaya hak kazanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

V3 eğitimi artık kullanılabilir.

Etkinlik Ayrıntıları — Önerilerinizi İletin

V3 testnet’in tüm ödeme, DEX ve NFT özelliklerini denedikten sonra, ZKSwap Forum‘a geri bildiriminizi (en az 300 kelime) yazmaktan ve tweet atmaktan çekinmeyin. Gönderinizin başlığına ve tweet’inize #V3 Testnet Geri Bildirimi# eklemeyi unutmayın. En İyi Katkı Ödülü için 60 katılımcı seçilecek ve her biri 500 ZKS kazanacak; Mansiyon Ödülü için 200 kişi seçilecek ve her biri 100 ZKS kazanacak. Önerilerinizi Forum’da paylaşırken L2 adresinizi bırakın.

Lütfen aklınızda bulundurun:

1)Etkinlikler 1 Aralık 2021 07:00 – 14 Aralık 2021 10:00 arasında 2 hafta boyunca devam edecek. Bu iki haftalık sürenin dışında gerçekleşen herhangi bir aktivite, test verisi olarak kabul edilecek ve ödüller için geçerli olmayacaktır.

2)İntihal eylemleri, etkinliğin orijinal içerik politikasının ihlalidir ve tespit edildiğinde, platform ilgili hesabı kalıcı olarak yasaklayacaktır.

Hata raporlarının geçerliliği ZKSwap geliştirme ekibi tarafından değerlendirilecek ve ödüller, etkinliklerin başlamasından sonraki 7 iş günü içinde kullanıcıların ZKSwap V2 üzerindeki L2 cüzdanlarına dağıtılacaktır.

Hata raporlarının geçerliliği ZKSwap geliştirme ekibi tarafından değerlendirilecek ve ödüller, etkinliklerin başlamasından sonraki 7 iş günü içinde kullanıcıların ZKSwap V2 üzerindeki L2 cüzdanlarına dağıtılacaktır.

Her IP adresi yalnızca bir MetaMask hesap adresine karşılık gelebilir. Tek bir IP adresi için birden fazla Ethereum adresi varsa, yalnızca en fazla ödülü alan hesap ödüllendirilecektir.

ZKSwap V3’te Yenilikler

En önemlisi, bu etkinlik kullanıcılara yeni ZKSwap V3’te yapılan yükseltmeleri deneyimleme fırsatı olacak. Arayüzden başlayarak, tamamen yeni görünüm, tokenlar ve ZKSwap V3’te yeni desteklenen NFT’ler için para yatırma, çekme, işlem ve transfer bilgilerini içeren görsel olarak yükseltilmiş bir blok gezgini ile tamamlandı.

Bununla birlikte, en büyük değişikliklerden biri, gelen NFT desteğidir. ZKSwap V3, kullanıcıların tüm ağdan işlem ücretlerinin bir yüzdesini paylaşacakları NFT işlem madenciliği ve likidite madenciliğini desteklerken, kullanıcıların NFT’leri sorunsuz bir şekilde transfer etmelerine olanak tanır. Kullanıcıların ZKSwap V2 kullanarak kendi Layer 2 ERC20 uyumlu tokenlarını oluşturma ve listeleme şekline benzer şekilde, ZKSwap V3 de NFT basımı, basımı ve airdrop‘ları destekleyecektir.

Son olarak, AMM formülüne yapılan yükseltmeler, kullanıcıların DEX’i kullanma ve onunla etkileşim kurma şeklini değiştirecektir. Bu değişiklikler, stabilcoin ve stabilcoin olmayan eşleşmelerle yeni bir ticaret tarzı sağlayacaktır. Sonuç olarak, ZKSwap, tüm bireysel ve kurumsal ticaret tercihlerine hitap eden kapsamlı bir katman 2 protokolü olmayı hedefliyor.

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir