Kriptolar:
29292
Bitcoin:
$65.058
% 0.67
BTC Dominasyonu:
%53.5
% 0.09
Piyasa Değeri:
$2.38 T
% 0.29
Korku & Açgözlülük:
72 / 100
Bitcoin:
$ 65.058
BTC Dominasyonu:
% 53.5
Piyasa Değeri:
$2.38 T

Türkiye’nin İlk Fan Token’ı GAL, Bybit ile Tüm Dünyada Listeleniyor

Galatasaray’ın dijital dünyadaki kripto varlığı Galatasaray Fan Token (GAL) büyüyerek gelişimini sürdürüyor. Türkiye’de Socios.com ile kurduğu iş birliğiyle fan tokeni çıkaran ilk takım olan Galatasaray’ın gelirlerine büyük katkı sağlayan GAL, dünya çapında dev kripto borsalarından biri olan Bybit’te listelenerek yatırımcı ve kullanıcı sayısını global ölçekte artıracak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasa değeri 29 milyon dolara yaklaşan ve ilk arz edildiği tarih olan 2020 Şubat ayından itibaren değeri neredeyse ikiye katlanan, Galatasaray Spor Kulübü’nün fan tokeni GAL, dünyanın en büyük kripto para işlem platformlarından biri olan Bybit’te mevduat, alım ve satım işlemleri için listelenmeye başlıyor. Bybit’te GAL Token ile işlem yapan Galatasaray taraftarları hem kendileri için yatırım yaparken hem de takımlarını finansal açıdan destekliyor olacaklar.

100,000 dolarlık Ödül Havuzu, iPhone 13 ve Galatasaray-Fenerbahçe Maçı Bileti Kazanma Şansı

Listelemeye ek olarak Bybit, GAL yatırımcıları için avantajlı fırsatlar da sunuyor. GAL/USDT spot işlem paritesinde alım-satım yapan tüm yeni ve eski kullanıcılar 100,000 dolar değerinde GAL ve CHZ ödül havuzunu paylaşacak.

Bunun yanı sıra çeşitli sosyal medya kampanyalarını tamamlayan ve üye olma şartlarını gerçekleştiren toplam 5 kişiye Galatasaray-Fenerbahçe bileti, 1 kişiye ise iPhone 13 hediye edilecek.

Bybit’te işlem yapmaya başlamak için kayıt sayfasından 1 dakika gibi kısa bir süre içinde hesap açabilirsiniz.

Sahip olduğu Bitcoin ve Ethereum hacmiyle dünyanın en büyük kripto para platformlarından biri olan Singapur merkezli Bybit, 2,5 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısıyla en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biridir. Müşteri odaklı değerler üzerine kurulan Bybit, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine profesyonel, akıllı, kullanımı kolay ve yenilikçi bir hizmet, İnternet üzerinden alım-satım olanağı ve madencilik paketleri ile pasif gelir deneyimi sunmak için çalışıyor. Adil, şeffaf ve verimlilik eksenli bir işlem platformu yaratmayı taahhüt eden Bybit, müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında yanıt vermek adına birçok dilde 7/24 müşteri desteği sunuyor. Bybit, gelişmekte olan dijital varlıklar için en güvenilir işlem platformu olma misyonuyla çalışmaya devam ediyor.

24 saatlik işlem hacmi ortalaması 15,5 milyar USD olan Bybit’te şu anda 3 milyar USD açık pozisyon bulunuyor. Her hafta 1,5 milyondan fazla kullanıcının işlem yaptığı Bybit, dünyanın en büyük kripto para işlem platformları arasında ilk beşte yer alıyor.

7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi

Bybit’in operasyonlarında süreklilik esastır ve en kötü piyasa hareketlerinde bile çökme yaşanmaz; bu da kullanıcı işlemlerinin kesintisiz ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Bybit, kullanıcıların yaptıkları işlemlerde adil tavır sergileyen bir platformdur. Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Socios’da son gelişmeler

167 ülkeden 1,3 milyondan fazla taraftar, sevdikleri takımlarla etkileşim kurmak ve onlar tarafından ödüllendirilmek için Socios.com’u kullanıyor. Socios.com, futbol devleri FC Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, Inter Milan, Atletico Madrid, Manchester City, Arsenal ve Arjantin ve Portekiz milli takımları da dahil olmak üzere 20’den fazla ülkeden 100’den fazla büyük spor organizasyonu ile ortaklık kurdu. Socios.com kadrosunda futbolun yanı sıra UFC ve F1, NBA, NHL, e-spor ve kriketten büyük kulüp ve organizasyonlar da yer alıyor.

Küresel spor ve eğlence endüstrisinin önde gelen blok zinciri sağlayıcısı Chiliz tarafından oluşturulan Socios.com’un büyük genişleme planları bulunmakta ve dünya çapında çok daha fazla Fan Token lansmanını hedefliyor. Şirketin dünya çapında birden fazla ofisi ve 180 çalışanı bulunuyor. Yakın zamanda Madrid, İstanbul, São Paulo ve Buenos Aires’te yeni bölge merkezleri açtı ve yakında bir Kuzey Amerika ofisi açacak.

Bybit Hakkında

Küresel bir kripto para işlem platformu olan Bybit, Mart 2018’de kripto para yatırımcılarının ultra hızlı eşleşen bir motor, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği bulabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve bulut madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor ve gelişmekte olan dijital varlık sınıfı için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor.

Daha fazla bilgi için: https://www.bybit.com/tr-TR/

Bybit sosyal medya hesapları:

Twitter: https://twitter.com/bybitturkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Konu ile ilgili yorumlarınızı bize yazabilirsiniz. Ayrıca, bu tarz bilgilendirici içeriklerin devamının gelmesini isterseniz, bizleri TelegramYoutube ve Twitter kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir